Auroville Mýdlo jasmín, Bon Auroville 100 g

Auroville Mýdlo jasmín, Bon Auroville 100 g

  • Značka: Auroville
  • Balení: 100 g
  • Hodnocení:
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Jako orientální princezna se budete cítit při koupeli s jasmínovým mýdlem Bon Auroville. Mýdlo pleť jemně čistí, směs za studena lisovaných olejů, přírodních esenciálních olejů a gelu z Aloe vera jí zase dodává vláhu a výživu. Jasmín nejen krásně voní, ale má také blahodárné účinky na pleť. Odstraňuje staré a zašedlé pleťové buňky, zmírňuje zarudnutí a pleti navrací přirozeně zdravou barvu. 

Přírodní mýdlo obsahuje jen ty nejkvalitnější panenské oleje - kukuřičný, kokosový, ricinový a olivový. Ty jsou bohatými zdroji nenasycených mastných kyselin, antioxidantů a vitaminů A a E. Tyto účinné látky pleť regenerují, působí protizánětlivě a jako prevence proti stárnutí pleti.

Koupel s jasmínovým mýdlem znamená nejen perfektně čistou a vyživenou pleť. Olejový extrakt z květů jasmínu a třezalky navozuje psychickou pohodu, uvolnění a napomáhá k dokonalé relaxaci.

Použití: Naneste na vlhkou pokožku, namydlete a smyjte.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Kukuřičný olej lisovaný za studena, Kokosový olej lisovaný za studena, Ricinový olej lisovaný za studena, Nimbový olej lisovaný za studena, Olivový olej lisovaný za studena, Organické činidlo, Voda, Olej z pšeničných klíčků, Aloe gel, Olejový extrakt z květů jasmínu a květů třezalky, Přírodní esenciální olej z jasmínu

Možné alergeny: Přírodní esenciální olej z jasmínu

Konzistence: pevná

Obal: papírový

Přebal: látkový

Vůně - druh: jasmín

Výrobce: New Creation Field, International Township, 605101 Auroville Indie, www.bon-auroville.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

5/5 / Hana 7. 9. 2015 23:55

Skvělé složení, hodně velmi krémové pěny, nevysušuje, krásná jasmínová vůně, barva světle růžová roztomilá. Malé minus pro mě jako vždy u tuhých mýdel zanechává typickou mýdlovou vůni, v tomto případě je ale slabší, celkem příjemná, zjemněná tím úžasným jasmínem.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Nimbové mýdlo 75 g

Nimbové tuhé mýdlo pečuje o pokožku obličeje i celého těla, spolehlivě a šetrně ji dezinfikuje a pomáhá hojit drobná poranění i kožní onemocnění. Hojí akné, lupénku, mykózu i podrážděnou pleť.