Přírodní mýdlo Mýdlo jasmínová rýže 80 g

Přírodní mýdlo Mýdlo jasmínová rýže 80 g

Nepoznaná vůně v podobě jasmínové rýže, která si vás bez výjimky získá. Jasmínové květy se otevírají v noci za úplňku a sbírají se brzy ráno, když se zavřou. Pro svou sladkou vůni se používají na výrobu parfémů. Přírodní mýdla jsou na olejové nikoliv na glycerínové bázi, vyrobena z olejů lisovaných studeným procesem, což zajišťuje jejich vysokou kvalitu, obsah vitamínů a složek s blahodárným účink

Nepoznaná vůně v podobě jasmínové rýže, která si vás bez výjimky získá. Jasmínové květy se otevírají v noci za úplňku a sbírají se brzy ráno, když se zavřou. Pro svou sladkou vůni se používají na výrobu parfémů. Přírodní mýdla jsou na olejové nikoliv na glycerínové bázi, vyrobena z olejů lisovaných studeným procesem, což zajišťuje jejich vysokou kvalitu, obsah vitamínů a složek s blahodárným účinkem na pokožku.

certifikáty:
vhodné pro: hydrataci pokožky
konzistence: tuhá
barva: světle hnědá
balení: plastový obal, papírový přebal

složení: voda, palmový olej, olej z rýžových otrub, olivový olej, kokosový olej,vitamín E, hydroxid sodný, rýžový prášek, med

země původu značky: Česká republika
charakteristika značky: Mýdla Leela Oriental obsahují přírodní oleje a jsou dovážena z Thajska, kde jsou vyráběna studeným procesem v místní manufaktuře. Mýdla se hodí nejen pro soukromou potřebu, ale lze i objednat dárkové firemní či hotelové sety. Vezmeme-li v úvahu kvalitu těchto přírodních mýdel, tak nabízíme přijatelné ceny. Ty ovšem stále zaručují, že lidé, kteří je vyrábí, obdrží spravedlivou mzdu. Všem produktům Leela Oriental byla udělena certifikace SZÚ o zdravotní nezávadnosti a splňují rovněž všechny další náležitosti v souladu s požadavky zákona.

kontakt na výrobce:
Leela Oriental
Ing. Michal Šturdík
Dvořákova 827/22
779 00 Olomouc - Nová Ulice

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: