Logona Mýdlo jemné, PUR - vyřazen 100 g

Logona Mýdlo jemné, PUR - vyřazen 100 g

Velice šetrné tuhé mýdlo se složení bez přidaných barviv a konzervantům jemně umývá pokožku a nezpůsobuje její nadměrné vysušení. Je vhodné i pro citlivou pokožku a minimalizuje její podráždění.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Logona Mýdlo jemné, PUR je skvělým pH neutrálním pomocníkem pro každodenní očistu vaší pokožky. Díky minimalistickému složení bez přidaných ingrediencí, umělých barviv či syntetických konzervantů je vhodné pro všechny typy pokožky, včetně citlivé. Tuhé mýdlo je univerzálním produktem, který můžete použít pro šetrné umývání celého těla. 

Toto tuhé mýdlo je mimořádně jemné a vhodné pro snadno iritabilní pokožku. Minimalizuje vznik reakcí z přecitlivělosti, jako je zarudnutí kůže, vznik suchých míst či nepříjemné svědění. Většina konvenčních mýdel obsahuje agresivní mycí složky, které narušují přirozenou lipidovou kožní bariéru, avšak toto mýdlo je skutečně šetrné a obsahuje neagresivní pěnivé ingredience. Lze jej použít také při homeopatické léčbě a bylo doporučeno německým svazem alergiků a astmatiků.

Mýdlo je zcela bez parfemace, proto jej mohou používat ženy i muži a snadno se kombinuje s vaší oblíbenou vůní. Je určené také pro pokožku trpící atopickým ekzémem, akné, lupénkou či rozmanitými typy dermatitid a jiných kožních onemocnění. Účinně zmírňuje podráždění a činí tak z každodenní koupele či sprchování příjemný zážitek.

Použití: Namočte mýdlo, jemně napěňte v dlaních a umývejte pokožku. Důkladně opláchněte teplou vodou.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Sodium Palmate, Aqua (Water), Sodium Cocoate, Sorbitol, Glycerin, Coconut Acid, Phytic Acid, Sodium Chloride

Konzistence: pevná

Obal: papírový

Produktové řady: Logona Pur

Výrobce: Logona Naturkosmetik und Heilmittel Hans Hansel GmbH, Zur Kräuterwiese, D-31020 Salzhemmendorf Německo, www.logona-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?