Auroville Mýdlo káva, Bon Auroville 100 g

Auroville Mýdlo káva, Bon Auroville 100 g

Kávová sprcha s vůní vanilky zaručeně probere i toho největšího ospalce! Přírodní mýdlo šetrně myje, prášek z kávových zrn provádí jemný peeling a zanechá pleť jemnou a řádně prokrvenou. Kofein obsažený v kávě má schopnost podporovat odplavování škodlivých látek. Ranní sprcha tak příjemně zakončí přirozený detoxikační proces, který si tělo dopřává každou noc. 

Ručně vyráběné mýdlo Bon Auroville obsahuje jen ty nejkvalitnější panenské oleje - kukuřičný, kokosový, ricinový a olivový. Ty jsou bohatými zdroji antioxidantů a vitaminů A E. Tyto účinné látky pleť regenerují, působí protizánětlivě a jako prevence proti stárnutí pleti. Gel z aloe vera se zase postará o důkladnou hydrataci. 

Káva má povzbuzující účinky nejen při vnitřním užití, ale už jen její vůně má schopnost povzbudit myšlení a zlepšit schopnost koncentrace. Kofein pokožku zpevňuje a zlepšuje tok lymfy. Působí preventivně proti celulitidě a zmírňuje první příznaky u celulitidy již vzniklé. 

Sladce kořenitá vůně vanilky a bazalky spolu s jemně hořkou vůní kávy povzbudí mysl i tělo a usnadní vykročení do nového dne. 

Použití: Naneste na vlhkou pokožku, namydlete a smyjte.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Kukuřičný olej lisovaný za studena, Kokosový olej lisovaný za studena, Ricinový olej lisovaný za studena, Nimbový olej lisovaný za studena, Olivový olej lisovaný za studena, Organické činidlo, Voda, Aloe vera, Olej z pšeničných klíčků, Rostlinné extrakty z brahmi, vanilky a kávy, Přírodní vůně bazalky a kávy

Možné alergeny: Přírodní vůně bazalky a kávy

Konzistence: pevná

Obal: papírový

Vůně - druh: káva

Výrobce: New Creation Field, International Township, 605101 Auroville Indie, www.bon-auroville.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?