Auroville Mýdlo lotos, Bon Auroville 50 g

Auroville Mýdlo lotos, Bon Auroville 50 g

Přírodní mýdlo s esencí z lotosu pleť jemně myje, obsažená směs panenských olejů vyživuje a zvlhčuje. Blahodárné účinky lotosového květu na pleť znaly a využívaly už i japonské gejši. Výtažek z lotusu je vhodný i pro tu nejcitlivější pleť, zmírňuje začervenání a zanechává pleť sametově hladkou a jemnou. Má schopnost regulovat činnost mazových žláz podle aktuální potřeby, proto je vhodný pro sucho

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Přírodní mýdlo s esencí z lotosu pleť jemně myje, obsažená směs panenských olejů vyživuje a zvlhčuje. Blahodárné účinky lotosového květu na pleť znaly a využívaly už i japonské gejši. Výtažek z lotusu je vhodný i pro tu nejcitlivější pleť, zmírňuje začervenání a zanechává pleť sametově hladkou a jemnou. Má schopnost regulovat činnost mazových žláz podle aktuální potřeby, proto je vhodný pro suchou i mastnou pleť. 

Ručně vyráběné mýdlo Bon Aurville obsahuje jen ty nejkvalitnější panenské oleje - kukuřičný, kokosový, ricinový a olivový. Ty jsou bohatými zdroji nenasycených mastných kyselin, antioxidantů a vitaminů A E. Tyto účinné látky pleť regenerují, působí protizánětlivě a jako prevence proti stárnutí pleti.

Esenciální olej z lotosu zásobuje pleť antioxidanty, hydratuje, regeneruje a zvyšuje její elasticitu. Neobvyklá a vzácná vůně lotosu se v aromaterapii používá pro nastolení životní rovnováhy. Samotný květ lotosu je symbolem seberozvoje - pomalu roste, až se dostane nad vodní hladinu, kde vykvete. Lázeň s tímto mýdlem zajistí čisté tělo i zenově klidnou mysl. 

Použití: Naneste na vlhkou pokožku, namydlete a smyjte.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Kukuřičný olej lisovaný za studena, Kokosový olej lisovaný za studena, Ricinový olej lisovaný za studena, Nimbový olej lisovaný za studena, Olivový olej lisovaný za studena, Organické činidlo, Voda, Pungama olej, Aloe vera, Esenciální olej z lotosových květů a vodních květin

Možné alergeny: Esenciální olej z lotosových květů a vodních květin

Konzistence: pevná

Obal: papírový

Přebal: látkový

Typy pleti: citlivá pleť

Výrobce: New Creation Field, International Township, 605101 Auroville Indie, www.bon-auroville.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: