Emma Noel Mýdlo marseille, bílé 300 g

Emma Noel Mýdlo marseille, bílé 300 g

Neparfemované bílé marseillské mýdlo Emma Noel je díky svému šetrnému složení bohatému na kvalitní rostlinné oleje vhodné nejen na mytí citlivé či alergické pleti, ale lze jej použít také i na tu nejcitlivější dětskou pokožku. Mýdlo je vhodné také na praní prádla, je výborné k odstraňování odolných skvrn z trávy, ovoce či krve.

Jeho přírodní složení myje pokožku velmi citlivě, nezpůsobuje nežádoucí podráždění a zbytečně nevysušuje. Vysoký podíl palmového rostlinného oleje pečuje o výživu pleti a pomáhá s obnovou jejího ochranného hydrolipidového filmu.

Tradiční marseillské mýdlo se vyrábí v okolí francouzské Marseille již více než 600 let. Mýdlo se obyčejně vaří ve velkých kotlích, a to po dobu několika dní za neustálého míchání. Od ostatních mýdel se liší v tom, že musí obsahovat minimálně 72 % kvalitních rostlinných olejů a musí být založeno na zcela přírodní bázi bez syntetických látek. Oproti klasickým mýdlům se může pochlubit také až dvakrát větší výdrží.

Použití: Mýdlo má univerzální použití. Lze jej použít k mytí a čištění čehokoli, od praní prádla až po mytí citlivé dětské pokožky.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Sodium Palmate, Aqua (Water), Sodium Palm Kernelate, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide

Barva: béžová

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Složení: bez glycerinu, bez parabenů, bez parfemace, bez SLS a SLES, vhodné pro vegany

Výrobce: Huilerie Emile Noël, Chemin des Oliviers, 30134 Pont Saint Esprit Cedex Francie, www.emmanoel.fr

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?