Přírodní mýdlo Mýdlo mořská řasa 100 g

Přírodní mýdlo Mýdlo mořská řasa 100 g

Mořská řasa je bohatým rezervoárem, který pokožku okysličuje, zvlhčuje, dodává zabarvení a revitalizuje. Je vynikajícím přirozeným detoxikantem. Přináší výborné výsledky zejména na suchou a problematickou pokožku. Přírodní mýdla jsou na olejové nikoliv na glycerínové bázi, vyrobena z olejů lisovaných studeným procesem, což zajišťuje jejich vysokou kvalitu, obsah vitamínů a složek s blahodárným úči

Mořská řasa je bohatým rezervoárem, který pokožku okysličuje, zvlhčuje, dodává zabarvení a revitalizuje. Je vynikajícím přirozeným detoxikantem. Přináší výborné výsledky zejména na suchou a problematickou pokožku. Přírodní mýdla jsou na olejové nikoliv na glycerínové bázi, vyrobena z olejů lisovaných studeným procesem, což zajišťuje jejich vysokou kvalitu, obsah vitamínů a složek s blahodárným účinkem na pokožku.

certifikáty:
vhodné pro: problematickou pokožku
konzistence: tuhá
barva: zelená
balení: plastový obal, papírový přebal

složení: voda, palmový olej, olej z rýžových otrub, olivový olej, kokosový olej, ricinový olej, hydroxid sodný, výtažek z listu kafru, sušené mořské řasy

země původu značky: Česká republika
charakteristika značky: Mýdla Leela Oriental obsahují přírodní oleje a jsou dovážena z Thajska, kde jsou vyráběna studeným procesem v místní manufaktuře. Mýdla se hodí nejen pro soukromou potřebu, ale lze i objednat dárkové firemní či hotelové sety. Vezmeme-li v úvahu kvalitu těchto přírodních mýdel, tak nabízíme přijatelné ceny. Ty ovšem stále zaručují, že lidé, kteří je vyrábí, obdrží spravedlivou mzdu. Všem produktům Leela Oriental byla udělena certifikace SZÚ o zdravotní nezávadnosti a splňují rovněž všechny další náležitosti v souladu s požadavky zákona.

kontakt na výrobce:
Leela Oriental
Ing. Michal Šturdík
Dvořákova 827/22
779 00 Olomouc - Nová Ulice

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: