Auroville Mýdlo nimba, Bon Auroville 100 g

Auroville Mýdlo nimba, Bon Auroville 100 g

Přírodní mýdlo s výtažky ze stálezeleného indického stromu nimby přináší úlevu podrážděné, svědivé nebo suché pokožce. Velmi jemně čistí pokožku, ale zároveň nenarušuje její ochrannou vrstvu a nechává ji chráněnou. Esenciální olej z nimby je bohatý na nenasycené mastné kyseliny, které zlepšují odolnost pleti a jsou nezbytné pro její správnou funkci. 

Ručně vyráběné mýdlo Bon Auroville obsahuje jen ty nejkvalitnější panenské oleje - kukuřičný, kokosový, ricinový a olivový. Ty jsou bohatými zdroji antioxidantů a vitaminů A E. Tyto účinné látky pleť regenerují, působí protizánětlivě a jako prevence proti stárnutí pleti.

Účinky nimby posiluje a podporuje extrakt ze zeleného čaje. Spolu tvoří silnou antioxidační a detoxikační jednotku. Zelený čaj je účinný bojovník proti volným radikálům díky vysokému obsahu flavonoidů a vitaminu C. Taktéž obsahuje velké množství zinku, který urychluje hojení a zlepšuje vzhled pleti. Zklidňuje namáhanou pokožku a regeneruje pleť poškozenou slunečním zářením. 

Přírodní vůně černého pepře, eukalyptu a vzácného kadidla navodí exotickou atmosféru Indie. Kombinace těchto vonných látek má schopnost povzbudit a osvěžit mysl, zlepšit pozornost a zaktivizovat paměť. 

Použití: Naneste na vlhkou pokožku, namydlete a smyjte.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Kukuřičný olej lisovaný za studena, Kokosový olej lisovaný za studena, Ricinový olej lisovaný za studena, Nimbový olej lisovaný za studena, Olivový olej lisovaný za studena, Organické činidlo, Voda, Aloe vera, Olej z pšeničných klíčků, Bylinný olej, Extrakt ze zeleného čaje a nimby, Přírodní vůně černého pepře, kadidla a eukalyptu

Konzistence: pevná

Obal: papírový

Výrobce: New Creation Field, International Township, 605101 Auroville Indie, www.bon-auroville.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Nimbové mýdlo 75 g

Nimbové tuhé mýdlo pečuje o pokožku obličeje i celého těla, spolehlivě a šetrně ji dezinfikuje a pomáhá hojit drobná poranění i kožní onemocnění. Hojí akné, lupénku, mykózu i podrážděnou pleť.