Agno Mýdlo olivové levandule 125 g

Agno Mýdlo olivové levandule 125 g

Přírodní olivové mýdlo s jemnou vůní levandule šetrně myje pokožku celého těla a zároveň ji vyživuje a zjemňuje. Je vhodné pro každodenní použití i pro citlivou pleť.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Přírodní olivové mýdlo Agno s jemnou vůní levandule šetrně myje pokožku celého těla a zároveň ji vyživuje a zjemňuje. Základ mýdla tvoří kvalitní olivový olej, který pleť jemně ošetřuje a dodává jí potřebnou výživu. Díky přírodnímu složení bez přidaných barviv je olivové mýdlo vhodné pro každodenní použití i pro citlivou pleť.

Olivový olej je bohatým zdrojem vitaminů a živin. Obsahuje množství nenasycených mastných kyselin, vitaminy jako A, D a E, ale také lecitin či vysoký obsah antioxidantů. Díky tomu je hotovým pokladem pro všechny typy pokožky. Šetrně ošetřuje pokožku obličeje i celého těla.

Olivové mýdlo Agno se vyrábí v Řecku podle tradiční receptury, která je prověřena staletími. Klade důraz na šetrný přístup k životnímu prostředí a zároveň na kvalitu konečného výrobku. Mýdlo je vyrobeno bez přídavku umělých barviv či živočišných složek.

Použití: Navlhčenou pokožku těla masírujte mýdlem, dokud nevznikne krémová pěna. Poté vydatně opláchněte vlažnou vodou.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Nevysušuje / Martina 9. 9. 2013 11:25

Vyzkoušela jsem spoustu tuhých mýdel, ale toto jako jedna z mála pokožku vůbec nevysušuje. Mytí je s ním velmi příjemné.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?