Agno Mýdlo olivové Mastic s mastichou 125 g

Agno Mýdlo olivové Mastic s mastichou 125 g

Olivové mýdlo s olejem z mastichy jemně myje i tu nejcitlivější pokožku. Šetrná mycí báze je založena na olivovém oleji a díky tomu pleť zbytečně nepřesušuje, naopak pečuje o její výživu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Olivové mýdlo Agno Mastic s olejem z mastichy jemně myje i tu nejcitlivější pokožku. Jeho šetrná mycí báze je založena na tenzidech z olivového oleje a díky tomu pleť zbytečně nepřesušuje, nenarušuje její ochranný kožní film, ale naopak pečuje o její výživu. Mýdlo je obohaceno o olej z mastichy, který blahodárně působí na všechny typy pleti. Jeho účinky však nejvíce ocení alergická a citlivá pleť.

Mastichový olej se získává pomocí destilace párou z pryskyřice mastichy. Má výborné antiseptické, antibakteriální a protizánětlivé účinky. Je proto vhodný pro pleť trpící na akné, lupénku, ekzém a jiná kožní onemocnění. Tento olej je také účinným bojovníkem proti volným radikálům a působí tak jako přírodní antioxidant. Kromě toho podporuje i tvorbu kolagenu a napomáhá zmírňovat první známky stárnutí.

Olivové mýdlo Agno se vyrábí v Řecku podle tradiční receptury, která je prověřena staletími. Klade důraz na šetrný přístup k životnímu prostředí a zároveň na kvalitu konečného výrobku. Mýdlo je vyrobeno bez přídavku umělých barviv či živočišných složek a je proto vhodné i pro vegany či vegetariány.

Použití: Rozmydlete mýdlo v rukou a vzniklou pěnou krouživými pohyby zlehka umyjte pokožku celého těla.

Ostatní kategorie: Tuhá přírodní mýdla

Barva: zelená

Výrobce: AGNO SOAP FACTORY, Schimatari - Kormatzini, 320 09 Viotia Řecko, www.oliveoilsoapagno.gr

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?