Savon Du Midi Mýdlo s okvětními lístky Calendula 100 g

Savon Du Midi Mýdlo s okvětními lístky Calendula 100 g

Měsíčkové mýdlo je vyrobeno z rostlinných olejů a obohaceno bambuckým máslem. Díky tomu jemně čistí pokožku bez toho, aby ji vysušovalo. Obsahuje navíc okvětní lístky, které poskytují pokožce jemný peelingový efekt.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Mýdlo Savon du Midi s okvětními lístky Calendula je vyrobené z rostlinných olejů a přírodních esenciálních olejů, které dodávají omamnou vůni. Mýdlo obsahuje bambucké máslo, olivový, palmový a kokosový olej, které zbytečně nevysušují pokožku. Mýdlo je obohacené o okvětní lístky měsíčku, které poskytují příjemný peelingový efekt. Měsíček uklidňuje pokožku a pečuje o ni.

Výroba mýdel z rostlinných olejů má ve Středomoří velkou tradici, především v Marseille a Provence na jihu Francie. První recepty na rostlinná mýdla jsou staré více než 4000 let. Jako základní ingredience pro tvorbu mýdla se mísily rostlinné oleje s potašem (uhličitanem draselným). Francie se stala centrem výroby mýdel už před mnoha staletími. Zkuste tradiční rostlinné mýdlo vyrobené s láskou a péčí.

Použití: Mýdlo napěňte s vodou, naneste a smyjte. Použijte jako mýdlo na ruce nebo místo sprchového gelu.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Sodium Palmate, Sodium Cocoate, Aqua, Sodium Olivate, Glycerin, Parfum1), Calendula Officinalis, Butyrospermum Parkii, Sodium Chloride, Phenoxyethanol, Rosmarinus Officinalis, Glycine Soja, Cl 7749

1) Natural essential oils

Možné alergeny: Parfum, Phenoxyethanol

Konzistence: pevná

Přebal: papírový

Typy pleti: citlivá pleť, normální pleť, smíšená pleť, suchá pleť

Vůně - druh: měsíček

Výrobce: Savon Du Midi, Bd. de la Lironde 1005, F-34980 Montferrier-sur-Lez Francie, tel: +33-0-4.67.59.92.26, www.savon-du-midi.eu

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?