Savon Du Midi Mýdlo s okvětními lístky Verbena 100 g

Savon Du Midi Mýdlo s okvětními lístky Verbena 100 g

Mýdlo s verbenou je vyrobeno z rostlinných olejů a obohaceno bambuckým máslem. Díky tomu jemně čistí pokožku bez toho, aby ji vysušovalo. Obsahuje navíc okvětní lístky, které poskytují pokožce jemný peelingový efekt.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Mýdlo Savon du Midi s okvětními lístky Verveine je vyrobené z rostlinných olejů a přírodních esenciálních olejů, které dodávají omamnou vůni. Mýdlo obsahuje bambucké máslo, olivový, palmový a kokosový olej, které pokožku hydratují a zbytečně ji nevysušují. Mýdlo je obohacené o okvětní lístky verbeny, které poskytují příjemný peelingový efekt. 

Výroba mýdel z rostlinných olejů má ve Středomoří velkou tradici, především v Marseille a Provence na jihu Francie. První recepty na rostlinná mýdla jsou staré více než 4000 let. Jako základní ingredience pro tvorbu mýdla se mísily rostlinné oleje s potašem (uhličitanem draselným). Francie se stala centrem výroby mýdel už před mnoha staletími. Zkuste tradiční rostlinné mýdlo vyrobené s láskou a péčí.

Použití: Mýdlo napěňte s vodou, naneste a smyjte. Použijte jako mýdlo na ruce nebo místo sprchového gelu.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Sodium Palmate, Sodium Cocoate, Aqua, Sodium Olivate, Glycerin, Parfum1), Lippia Citriodora, Butyrospermum Parkii, Sodium Chloride, Phenoxyethanol, Rosmarinus Officinalis, Glycine Soja, Cl 77288, Cl 77492, Cl 77491, Cl 77499

1) Natural essential oils

Možné alergeny: Parfum, Phenoxyethanol

Konzistence: pevná

Přebal: papírový

Typy pleti: mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť

Vůně - druh: verbena

Výrobce: Savon Du Midi, Bd. de la Lironde 1005, F-34980 Montferrier-sur-Lez Francie, tel: +33-0-4.67.59.92.26, www.savon-du-midi.eu

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?