Faran Mýdlo s velbloudím mlékem Desert Flowers 100 g

Faran Mýdlo s velbloudím mlékem Desert Flowers 100 g

Vysoce výživné velbloudí mléko je plné vitamínů a minerálů. Jeho obsah v pečujícím mýdle Faran podporuje regeneraci a hydrataci pleti, přispívá k její zářivé kráse a mládí.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Ručně vyráběné mýdlo Faran Camel Milk Soap Desert Flower obsahuje jojobový a olivový olej, velbloudí mléko, včelí vosk a med, které pečují o pokožku. Mýdlo důkladně čistí, bez zbytečného vysušování a podporuje regeneraci.

Velbloudí mléko je známé pro své regenerační účinky. Obsahuje množství tuků, bílkovin a také kyselinu alfa-hydroxylovou, která zlepšuje tonus pleti a vyhlazuje vrásky. Oproti kravskému mléku má trojnásobné množství vitamínu C a desetinásobek železa. Dále obsahuje vápník, vitamíny B a draslík. Je hypoalergenní a antibakteriální. Jeho bohaté složení je doporučováno při lupénce nebo rakovině kůže. Vysoká koncentrace vitamínů a živin prospěje každému typu pleti.

Mýdlo Faran dále obsahuje včelí vosk, který chrání pleť. Aloe vera gel, který hloubkově hydratuje, a med, který pečuje o namáhanou pokožku. Mýdlo neobsahuje vodu, jen 100 % přírodních účinných látek. 92 % ingrediencí je v bio kvalitě.

Použití: Mýdlo napěňte v mokrých dlaních a aplikujte na pokožku. Přírodní složení mýdla je vhodné pro péči o pokožku celého těla i pro každodenní pravidelnou péči o pleť.

Tip: Pro větší účinnost naneste mýdlo na pokožku a nechte několik minut působit. Teprve poté smyjte čistou vodou.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Sodium Olivate1), Sodium Cocoate1), Camel Milk, Sodium Jojobate1), Aloe Barbadensis Leaf Juice1), Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Beeswax1), Honey

1) Organic agriculture

Možné alergeny: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil

Konzistence: pevná

Přebal: papírový

Produktové řady: Faran Spa Line

Typy pleti: citlivá pleť, suchá pleť

Výrobce: Nature Scent, Ltd., Har-Ardon 12, 80600 Mizpe Ramon Izrael, www.faran-cosmetics.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?