Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

bodhi Mýdlo tuhé Červená jasmínová rýže 100 g

bodhi Mýdlo tuhé Červená jasmínová rýže 100 g

Ručně vyrobené mýdlo Červená jasmínová rýže s obsahem výživných rostlinných olejů pokožku zbavuje nečistot a zároveň ji zanechává jemnou a vyživenou.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Ručně vyrobené přírodní mýdlo BodhiSpa Červená jasmínová rýže obsahuje vzácné esenciální oleje a bylinné extrakty. Jeho základem jsou čisté rostlinné oleje glycerin, které pokožku regenerují a pomáhají udržet její hebkost a pružnost. Díky přírodním esencím má jemnou vůni, která působí blahodárně na tělo i psychiku.

Základ mýdla tvoří šetrné mycí tenzidy, které pokožku zbavují nečistot, aniž by ji vysušovaly. Obsažený olivový olej bohatý na vitaminy, minerály a nenasycené mastné kyseliny spolu s glycerinem a tokoferolem regeneruje a promašťuje i tu nejsušší pleť. Mýdlo je obohaceno o výtažek z rýže seté, který má antioxidační vlastnosti a pomáhá pokožku zjemňovat a vyživovat. Působí také jako šetrný peeling, odstraňuje z pokožky odumřelé buňky a škodlivé toxiny a má sladkou vůní jasmínu.

Použití: Mýdlo napěňte s dostatečným množstvím vody v dlaních. Naneste na pokožku krouživými pohyby a opláchněte čistou vodou.

Vůně: exotická

Výrobce: Bodhi Herbal SPA Cosmetics , Bangkok, Thajsko

Nenašli jste to pravé? Co tohle?