Knossos Mýdlo tuhé olivové, různé druhy 100 g

Knossos Mýdlo tuhé olivové, různé druhy 100 g

  • Značka: Knossos
  • Balení: 100 g
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Po staletí znali obyvatelé oblastí okolo středozemního moře prospěšné vlastnosti olivového oleje pro hydrataci a výživu pleti. Toto unikátní tradiční řecké olivové mýdlo výborně čistí a přitom zvláčňuje pleť a je vhodné pro všechny typy pleti. Na tělo i obličej. Obsahuje 75% krétského olivového oleje. Vhodné k hygieně i pro nejmenší!Varianty mýdla: med, skořice, aloe vera, heřmánek, jasmín, levand

Po staletí znali obyvatelé oblastí okolo středozemního moře prospěšné vlastnosti olivového oleje pro hydrataci a výživu pleti. Toto unikátní tradiční řecké olivové mýdlo výborně čistí a přitom zvláčňuje pleť a je vhodné pro všechny typy pleti. Na tělo i obličej. Obsahuje 75% krétského olivového oleje. Vhodné k hygieně i pro nejmenší!
Varianty mýdla: med, skořice, aloe vera, heřmánek, jasmín, levandule, pomeranč.

certifikáty:
vhodné pro: všechny druhy pokožky
konzistence: tuhá
barva variant: bílá, zelená
balení: plastový obal

složení: Olea Europaea (zmýdelněný olivový olej), Aqua (voda), Sodium Chloride (stolní sůl), aroma

země původu značky: Řecko
charakteristika značky: Historie společnosti Knossos Ltd začíná v roce 1955 v horské vesnici na Krétě. Jejím zakladatelem byl Nikolas Brokos a výroba započala na prostoru menším než 80 m2, bez jakékoliv mechanizace. Recept na výrobu mýdla, který v tu dobu vznikl se stal tradicí uchovanou dodnes. V současnosti má společnost téměř 100krát větší prostory a zásobuje kvalitním přírodním mýdlem nejen Řecko, ale i mnoho jiných zemí.

kontakt na výrobce:
Knossos Ltd., Inofyta
Aaios Thomas Viotias
Řecko
www.knossosoap.gr

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: Knossos Ltd., Inofyta, 32009 Aaios Thomas Viotias Řecko, www.knossosoap.gr

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

/ 17. 7. 2014 15:16

Bych měla otázku. Máte sklep?

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?