Mýdlárna Rubens Mýdlo vlasové na suché a normální vlasy s kopřivou 110 g

Mýdlárna Rubens Mýdlo vlasové na suché a normální vlasy s kopřivou 110 g

Zcela přírodní šampon, bez chemických přísad, namydlí se na mokré vlasy, vytvoří se hustá pěna. Vhodný do letadel. Posiluje růst vlasů, dává jim hebkost, vhodné na lupy, velmi suchou pokožku a lupénku ve vlasech, na barvené vlasy. certifikáty: vhodné pro: suché a normální vlasykonzistence: tuhábarva: bílábalení: papírový obalsložení: Kokosový olej zvláčňující pokožku, Olivový olej s výživnými slož

Zcela přírodní šampon, bez chemických přísad, namydlí se na mokré vlasy, vytvoří se hustá pěna. Vhodný do letadel. Posiluje růst vlasů, dává jim hebkost, vhodné na lupy, velmi suchou pokožku a lupénku ve vlasech, na barvené vlasy.

certifikáty:
vhodné pro: suché a normální vlasy
konzistence: tuhá
barva: bílá
balení: papírový obal

složení: Kokosový olej zvláčňující pokožku, Olivový olej s výživnými složkami, Palmový olej čistící pokožku, Ricinový olej, Mandlový olej, Jojobový olej, bylinky

země původu značky: Česká republika
charakteristika značky: Mýdlárna Rubens se nachází v krásném prostředí Národního parku Česko - Saského Švýcarska, v malebné vesnici Růžová. Do mýdel zakomponovává léčivé účinky přírody. Mýdla jsou vyráběna pouze z látek vyskytujících se v přírodě, proto blahodárně působí na pokožku, a jsou vyráběna kompletně ručně, tzv. zastudena, což zaručuje zachování všech výživných složek v mýdlech. Prvořadými vlastnostmi pro hodnocení kvalitního mýdla je jejich pevnost, kyprost pěny a její stabilita a samozřejmě schopnost očištění pokožky. Na těchto aspektech závisí mastné kyseliny, které jsou obsaženy v olejích. Kokosový olej obsahuje mj. cca 45,40% laureové mastné kyseliny, která zaručuje pevnost mýdla, schopnost čištění a kyprost pěny. Olivový olej obsahuje cca 84,40% olejové mastné kyseliny, která má schopnost čištění a ošetření pleti. Palmový olej obsahuje cca 42,7 % olejové mastné kyseliny a cca 40,1% palmitové mastné kyseliny zaručující pevnost mýdla a trvanlivost pěny. Oleje a tuky jsou kyselinami. Hydroxid sodný je bází/zásadou/. Dohromady se vytvoří mýdlo, které je solí jednotlivých zúčastněných kyselin. Přesný poměr rostlinných olejů v mýdlech Rubens je zárukou kvalitního mýdla. Pro dokreslení souznění s přírodou jsou mýdla balena pouze do přírodních materiálů.

kontakt na výrobce:
Mýdlárna Rubens
Miloslava Hrachovcová
Růžová 195
40 714 Arnoltice
www.mydlarnarubens.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: