Mýdlárna Rubens Mýdlo zklidňující černý bez, obal čočka 90 g

Mýdlárna Rubens Mýdlo zklidňující černý bez, obal čočka 90 g

Mýdla s černým bezem obsahují květy černého bezu a silice levandule, višně a pettigranie. Bezová mýdla přináší velkou úlevu při podráždění kůže, pohmožděninách, vymknutí kloubu a drobných poraněních. Je to účinný prostředek ke zlepšení pleti a proti pihám.certifikáty: vhodné pro: péči o poraněná místakonzistence: tuhábarva: světle hnědábalení: papírový obalsložení: Kokosový olej zvláčňující pokožk

Mýdla s černým bezem obsahují květy černého bezu a silice levandule, višně a pettigranie. Bezová mýdla přináší velkou úlevu při podráždění kůže, pohmožděninách, vymknutí kloubu a drobných poraněních. Je to účinný prostředek ke zlepšení pleti a proti pihám.

certifikáty:
vhodné pro: péči o poraněná místa
konzistence: tuhá
barva: světle hnědá
balení: papírový obal

složení: Kokosový olej zvláčňující pokožku, Olivový olej s výživnými složkami, Palmový olej čistící pokožku, Hydroxid sodný, Extrakt z grapefruitového jádra hubící bakterie, čisté esenciální oleje na provonění mýdla, přírodní barviva (kakao, paprika, kari...), bylinky

země původu značky: Česká republika
charakteristika značky: Mýdlárna Rubens se nachází v krásném prostředí Národního parku Česko - Saského Švýcarska, v malebné vesnici Růžová. Do mýdel zakomponovává léčivé účinky přírody. Mýdla jsou vyráběna pouze z látek vyskytujících se v přírodě, proto blahodárně působí na pokožku, a jsou vyráběna kompletně ručně, tzv. zastudena, což zaručuje zachování všech výživných složek v mýdlech. Prvořadými vlastnostmi pro hodnocení kvalitního mýdla je jejich pevnost, kyprost pěny a její stabilita a samozřejmě schopnost očištění pokožky. Na těchto aspektech závisí mastné kyseliny, které jsou obsaženy v olejích. Kokosový olej obsahuje mj. cca 45,40% laureové mastné kyseliny, která zaručuje pevnost mýdla, schopnost čištění a kyprost pěny. Olivový olej obsahuje cca 84,40% olejové mastné kyseliny, která má schopnost čištění a ošetření pleti. Palmový olej obsahuje cca 42,7 % olejové mastné kyseliny a cca 40,1% palmitové mastné kyseliny zaručující pevnost mýdla a trvanlivost pěny. Oleje a tuky jsou kyselinami. Hydroxid sodný je bází/zásadou/. Dohromady se vytvoří mýdlo, které je solí jednotlivých zúčastněných kyselin. Přesný poměr rostlinných olejů v mýdlech Rubens je zárukou kvalitního mýdla. Pro dokreslení souznění s přírodou jsou mýdla balena pouze do přírodních materiálů.

kontakt na výrobce:
Mýdlárna Rubens
Miloslava Hrachovcová
Růžová 195
40 714 Arnoltice
www.mydlarnarubens.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: