Nobilis Tilia Myrta 10 ml

Nobilis Tilia Myrta 10 ml

Nobilis Tilia Myrta 10 ml

Značka: Nobilis Tilia
Balení:
Zboží je trvale vyřazeno.

Éterický olej z myrty má blahodárné účinky na psychickou stránku organismu a pomáhá při duševním a fyzickém vyčerpání. Zároveň má silné protizánětlivé a antibakteriální účinky.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu6
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Nobilis Tilia Myrta je čistý éterický olej bez jakýchkoliv syntetických příměsí. Aroma myrty je charakteristické svěžími lehce bylinnými tóny s jemným kafrovým základem a přináší okamžité osvěžení pro vaše tělo i mysl. Myrta má významný vliv na celkové posílení organismu a podporu obranyschopnosti.

Éterický olej z myrty je výborným podpůrným prostředkem při duševním a fyzickém vyčerpání, oceníte jej v období zvýšeného stresu či nadměrné fyzické aktivity. Napomáhá prohloubit okamžiky relaxace a zlepšuje schopnost koncentrace. Myrta podporuje harmonizaci duševní rovnováhy a zlepšuje kvalitu spánku.

Myrtový olej stimuluje tvorbu hlenu, usnadňuje vykašlávání a podporuje pročištění dýchacích cest. Díky tomu jej lze použít v obdobích chřipky a nachlazení či například při bronchitidě. Má také silné protizánětlivé a antibakteriální účinky.

Odpočinek a meditace

Éterický olej Myrta na dlouhou dobu provoní váš domov a vytvoří v něm příjemnou relaxační atmosféru. Vůně myrty je velice intenzivní, snoubí se v ní jemné  balzamické a pryskyřičné tóny a je velice vhodná pro chvíle odpočinku. Prohlubuje relaxaci, pomůže vám odplavit vtíravé myšlenky a je mimořádně vhodná rovněž pro meditaci.

Proti stresu i vypětí

Éterický olej z myrty je tak vhodný pro všechny, kdo mají v každodenním životě nadbytek stresu. Myrta má silné zklidňující účinky a pomůže vám od zapomenout na starosti všedního dne. Uklidní rozbouřenou mysl a ponoří vás do hluboké relaxace. Esenciální olej z myrty je rovněž skvělým pomocníkem při poruchách spánku a koncentrace.

Posilte své tělo

Myrta má ale účinky také na tělesnou stránku organismu. Působí příznivě na zdraví dýchacích cest a působí podpůrně při chřipce, rýmě a nachlazení. Pomáhá zprůchodnit dýchací cesty, podporuje rozpouštění hlenu a působí proti kašli. Zároveň podporuje regeneraci tkání, urychluje hojení a udržuje pokožku zdravou, pružnou a krásnou. 

Umění aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle a uplatní se i jako esence první pomoci. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Přírodní aromaterapeutická kosmetika Nobilis Tilia nabízí již od roku 1994 výjimečnou péči s blahodárnými účinky éterických olejů. Tyto mocné esence siličnatých rostlin v sobě ukrývají hlubokou sílu a energii, která je zachycena spojením tradiční metody destilace vodní párou a přírodních živlů ohně, vody, země a páry. 

Aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, astma, nespavost a nervozita, stres a úzkost

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147 , 407 46, Krásná Lípa , Česká republika

Podrobné složení produktu

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu6

Aromaterapie pro těhotné

Esenciální oleje v péči o pleť

Éterické oleje při nachlazení

Jak bylo BIOOO v Nobilisu

Krásná Lípa, Nobilis Tilia

Nobilis Tilia: Jak to voní v Krásné Lípě

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?