Uoga Uoga Na rty a tváře 603 Fire 6 ml

Uoga Uoga Na rty a tváře 603 Fire 6 ml

  • Bez DPH 246 Kč

Korálová barvička dodá vašim rtům či tvářím zdravý vzhled, během dne o ně pečuje a chrání je před škodlivinami při slunění.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Barva na rty a tváře Uoga Uoga v korálovém odstínu 603 Fire dodá vašim rtům či tvářím zdravý a přirozený vzhled. Přírodní oleje a vosky vyživují pokožku a spolu s výtažkem z brusinek ji udržují přirozeně vláčnou a brání jejímu vysoušení. Výrobek má pouze jemňoučkou ovocnou vůni a ochrání tváře i rty při pobytu na sluníčku.

Korálově červená barva na rty a tváře s minerálními pigmenty dodá vašim rtům či tvářím zdravý vzhled a díky obsahu kvalitních olejů o ně během dne pečuje. Ricinový, makadamiový či moringový olej je plný vitaminů i dalších prospěšných látek a spolu s přírodními vosky, bambuckým máslem a brusinkovým extraktem vyživují jemnou pokožku, udržují ji vláčnou a hebkou a brání jejímu vysoušení či praskání. Olej z malinových semínek má přirozený UV filtr, který ochrání pokožku před škodlivými vlivy slunečního záření.

Použití: Barvu naneste čistým prstem či pomocí malého štětečku na rty a dobře rozetřete po celé jejich ploše. Jako tvářenku naneste přímo prstem na tváře a krouživými pohyby dobře zapracujte.

Skladování: Skladujte na chladném místě.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?