Uoga Uoga Na rty a tváře 606 Passionate 6 ml

Uoga Uoga Na rty a tváře 606 Passionate 6 ml

  • Bez DPH 246 Kč

Dodejte svým rtům jasně červený odstín s oranžovým podtónem. Barva rty navíc vyživuje a chrání před vysušením i škodlivými vlivy slunečního záření.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Barva na rty a tváře Uoga Uoga v jasně červeném odstínu 606 Passionate s oranžovým podtónem dodá barvu vašim rtům i tvářím. Kvalitní přírodní oleje a vosky spolu s jahodovým extraktem vyživují a regenerují jemnou pokožku, udržují její přirozenou vláhu a chrání ji před vysušením. Výrobek má jen lehkou ovocnou vůni a chrání pokožku při pobytu na slunci.

Kvalitní přírodní pigmenty dodají barvu vašim rtům i tvářím a přírodní oleje o ně během dne pečují. Ricinový, jojobový či moringový olej je plný vitaminů a dalších prospěšných látek a spolu s přírodními vosky, bambuckým máslem a extraktem z jahodových plodů vyživují jemnou pokožku, udržují ji vláčnou a hebkou a brání jejímu vysoušení či nepříjemnému praskání. Olej z malinových semínek pak barvě dodává vysoký UV filtr, který pokožku chrání před škodlivými účinky slunečního záření.

Použití: Barvu naneste čistým prstem či pomocí malého štětečku na rty a dobře rozetřete po celé jejich ploše. Jako tvářenku naneste přímo prstem na tváře a krouživými pohyby dobře zapracujte.

Skladování: Výrobek uchovávejte na chladném místě.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?