Uoga Uoga Na rty a tváře 607 Juicy 6 ml

Uoga Uoga Na rty a tváře 607 Juicy 6 ml

  • Bez DPH 246 Kč

Odstín Juicy dodá vašim rtům či tvářím šťavnatý vzhled a díky obsahu přírodních olejů a vosků o pokožku během dne pečuje a chrání ji.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Barva na tváře Uoga Uoga v třešňovém odstínu 607 Juicy propůjčí vašim tvářím i rtům šťavnatý look. Přírodní oleje a vosky spolu s třešňovým extraktem vyživují a regenerují jemnou pokožku, dodávají jí vláhu a brání jejímu vysoušení. Výrobek má jen lehkou ovocnou parfemaci a chrání pokožku i při pobytu na sluníčku.

Třešňová barva dodá vašim rtům či tvářím šťavnatý vzhled a díky obsahu kvalitních olejů o ně během dne pečuje. Ricinový, arganový či moringový olej je bohatý na vitaminy a další důležité látky a spolu s přírodními vosky, bambuckým máslem a výtažkem z třešní vyživují jemnou pokožku rtů i tváří, udržují ji vláčnou a hebkou a brání jejímu vysušení či popraskání. Obsažený malinový olej dodává barvě vysoký UV filtr, který ochrání pokožku před negativními vlivy slunečního záření.

Použití: Barvu naneste čistým prstem či pomocí malého štětečku na rty a dobře rozetřete po celé jejich ploše. Jako tvářenku naneste přímo prstem na tváře a krouživými pohyby dobře zapracujte.

Skladování: Výrobek skladujte na chladném místě.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?