Uoga Uoga Na rty a tváře 608 Dangerous 6 ml

Uoga Uoga Na rty a tváře 608 Dangerous 6 ml

Dodejte svým rtům či tvářím trendy burgundský odstín. Barva navíc o pokožku během dne pečuje a chrání ji před vysušením i škodlivými vlivy slunečního záření.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Barva na rty a tváře Uoga Uoga v burgundském odstínu 608 Dangerous s fialovým podtónem dodá vašim rtům trendový look. Přírodní oleje a vosky pečují o jemnou pokožku a udržují v ní vláhu. Spolu s ostružinovým výtažkem ji navíc regenerují a chrání před vysoušením. Výrobek má pouze jemnou parfemaci a ochrání rty při slunění.

Burgundy barva propůjčí vašim rtům či tvářím trendy odstín. Ricinový, arganový či moringový olej je plný vitaminů a dalších prospěšných látek a spolu s přírodními vosky, bambuckým máslem a výtažkem z ostružin vyživují jemnou pokožku, dodávají jí vláhu a hebkost a brání jejímu vysušení či popraskání. Obsažený olej z malinových semínek dodává barvě kvalitní UV filtr, který pokožku ochrání před negativními účinky slunečního záření.

Použití: Barvu naneste čistým prstem či pomocí malého štětečku na rty a dobře rozetřete po celé jejich ploše. Jako tvářenku naneste přímo prstem na tváře a krouživými pohyby dobře zapracujte.

Skladování: Výrobek skladujte na chladném místě.

Ostatní kategorie: Kompaktní tvářenky

Barva: burgundská, fialová

Výrobce: Uoga Uoga, Kalvariju str. 125, LT-08221 Vilnius Litva, tel: +370 656 65 268, http://www.uogauoga.com/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

/ Andrea 13. 1. 2019 11:49

Krásně krémová rtěnka, zvláčňuje, zjemňuje rty, moc příjemná, není dlouhotrvající, bohužel odstín není takový jako v popisu. Je to hnědá barva, ani s nádechem burgundské či fialové, i na rtech pořád hnědá, což mi vůbec nesluší,i když dnes je trendy, musím kombinovat s červenou rtěnkou,abych dosáhla pro mě vhodnějšího odstínů,na tvářích vypadá docela dobře,pokud dám opravdu malé množství

Nenašli jste to pravé? Co tohle?