TeaTao Nápoj osmi pokladů Ba Bao Cha bez cukru

TeaTao Nápoj osmi pokladů Ba Bao Cha bez cukru

Nápoj osmi pokladů Ba Bao Cha bez cukru je považován za jeden z nejoblíbenějších čajů v Číně. Výborně zažene žízeň ve studené i teplé formě.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Čaj Osmi pokladů bez cukru Tea Tao v sobě spojuje černý čaj a směs květin a ovoce. Díky tomu má příjemnou lehkou a osvěžující chuť, která perfektně zažene žízeň. Obsažené ovoce dodává čaji příjemnou sladkou až medovou chuť bez nutnosti doslazování, a co víc, ovoce můžete po vypití čaje sníst.

Čaj osmi pokladů nepotřebuje cukr, protože obsahuje sladké červené datle. Ty čaji dodají sladkou chuť s medovými tóny a zároveň se skvěle doplňují s nakyslou kustovnicí a hlohem. Lístky černého čaje jsou navíc doplněny o květy kamélie a chryzantémy a růžová poupata. Společně tvoří příjemnou osvěžující chuť, kterou si můžete dopřát jak v horké tak ledové podobě.

Příprava: Obsah sáčku vsypte do konvice a zalijte 0,6 l horké čerstvě převařené vody. Nechte louhovat 3-5 minut. Z jednoho sáčku lze připravit 2-3 nálevy. Chuť se mění s každým dalším nálevem.

Skladování: Skladujte v chladnu, suchu a temnu.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Černý selenový čaj, květy kamélie, růže a chryzantémy, plátky červených datlí, slupky mandarinky, plody hlohu a kustovnice čínské

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Výrobce: FLEET s.r.o., Milešovská 6, 130 00 Praha 3 - Vinohrady Česká republika,

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?