TeaTao Nápoj osmi pokladů Ba Bao Cha tradiční

TeaTao Nápoj osmi pokladů Ba Bao Cha tradiční

  • Bez DPH 13 Kč

Tradiční Nápoj osmi pokladů osvěží lehkou chutí zeleného čaje s jemnými květinovými tóny. Zklidní a pomůže se snadněji vyrovnat se stresem, dodá novou energii.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Tradiční Nápoj osmi pokladů Tea Tao osvěží lehkou chutí zeleného čaje s jemnými květinovými tóny chryzantémy a sladkým ovocem a spolehlivě zažene žízeň. Osvěžující chuť si můžete dopřát v horké i ledové podobě, povzbudí, potěší a příjemně naladí. Navíc, díky obsahu teinu dodá novou energii.

Tradiční Nápoj osmi pokladů s ledovým cukrem v sobě spojuje zelené čajové lístky s květy chryzantémy, zimolezu a také lichořeřišnici, sušené červené datle, hloh a kůru citrusových plodů. Jemná přirozeně nasládlá chuť ovoce s květinovými tóny chryzantémy a dalších bylinek se perfektně se hodí pro chvíle relaxace. Zklidní a pomůže se snadněji vyrovnat se stresem, dodá novou energii.

Příprava: Obsah sáčku vsypte do konvice a zalijte 0,6 l horké čerstvě převařené vody. Nechte louhovat 3-5 minut. Z jednoho sáčku lze připravit 2-3 nálevy. Chuť se mění s každým dalším nálevem.

Skladování: Uchovejte v chladnu, suchu a temnu.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: zelený selenový organický čaj, květ chryzantémy a zimolezu ze Žlutých hor, lichořeřišnice, plátky červených datlí, plod hlohu, slupky mandarinky, ledový cukr

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Výrobce: FLEET s.r.o., Milešovská 6, 130 00 Praha 3 - Vinohrady Česká republika,

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?