Nobilis Tilia Nard 5 ml

Nobilis Tilia Nard 5 ml

  • Bez DPH 177 Kč

Aktuálně: Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační. Aktuální fotografii pro Vás už připravujeme :-).

Nobilis Tilia Nard je čistá rostlinná silice bez přidaných syntetických látek. Díky tomuto stoprocentnímu složení bez příměsí je její účinek maximální. Éterický olej z nardu pochází z okouzlující přírody dalekých Himalájí a díky velice proměnlivému počasí je mimořádně bohatý na prospěšné látky.

Olej z nardu má jedinečnou sladce květinovou vůni s tóny pižma, jíž býval připisován až mystický potenciál. Nard je považován za silné nervové tonikum, uvolňuje svalové stahy a pomáhá při mnoha psychosomatických potížích. Napomáhá stabilizovat duševní rovnováhu a zmírnit známky stresu.

Aromaterapeutické působení éterického oleje z nardu upevňuje sebedůvěru a přináší pocit jistoty. Nard má zároveň silné prophřívací účinky, posiluje lokální prokrvení v tkáních a díky tomu podporuje celkové uvolnění. Působí také proti bolestem i chronického charakteru.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Nardostachys Jatamansi Oil

Možné alergeny: Nardostachys Jatamansi Oil

Aromaterapeutické účinky: bolest hlavy a migréna, nespavost a nervozita, posílení srdeční činnosti, snížení krevního tlaku, stres a úzkost, svalové napětí a křeče, žaludeční problémy

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Mandarinka 10 ml

Přírodní rostlinná silice z mandarinky má silný revitalizační efekt na tělo i mysl. Uvolňuje svalové napětí, stimuluje psychiku a příjemně provoní váš domov svými citrusovými tóny.