Nobilis Tilia Nard 5 ml

Nobilis Tilia Nard 5 ml

  • Bez DPH 177 Kč

Aktuálně: Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační. Aktuální fotografii pro Vás už připravujeme :-).

Nobilis Tilia Nard je čistá rostlinná silice bez přidaných syntetických látek. Díky tomuto stoprocentnímu složení bez příměsí je její účinek maximální. Éterický olej z nardu pochází z okouzlující přírody dalekých Himalájí a díky velice proměnlivému počasí je mimořádně bohatý na prospěšné látky.

Olej z nardu má jedinečnou sladce květinovou vůni s tóny pižma, jíž býval připisován až mystický potenciál. Nard je považován za silné nervové tonikum, uvolňuje svalové stahy a pomáhá při mnoha psychosomatických potížích. Napomáhá stabilizovat duševní rovnováhu a zmírnit známky stresu.

Aromaterapeutické působení éterického oleje z nardu upevňuje sebedůvěru a přináší pocit jistoty. Nard má zároveň silné prophřívací účinky, posiluje lokální prokrvení v tkáních a díky tomu podporuje celkové uvolnění. Působí také proti bolestem i chronického charakteru.

Magická vůně

Nobilis Tilia Nard je méně známá esence, která se vyznačuje zajímavými účinky na psychickou i fyzickou stránku organismu. Nard je jednou z tradičních bylinek indické medicíny a ájurvédy a pochází až z dalekých Himalájí. Díky svému růstu ve vysokých nadmořských výškách 3000-5000 metrů se jedná o rostlinu velmi odolnou a plnou zdraví prospěšných látek.

Pro odpočinek i meditaci

Vůně nardu má až mystický potenciál, obsahuje tóny květin i pižma a vytvoří ve vašem domově atmosféru harmonie a relaxace. Je vhodnou esencí právě pro okamžiky odpočinku a lze jej využít rovněž při meditaci, kdy pomáhá ponořit se do vlastního nitra a "vypnout" vtíravé myšlenky. Nard pomáhá stabilizovat duševní rovnováhu, upevňuje sebedůvěru a dodává odvahu. 

Úleva od bolestí

Esenciální olej z nardu je velice často používán na bolesti všeho druhu včetně chronických. Zmírňuje bolesti hlavy a pohybového aparátu a pomáhá také při bolestivé menstruaci. Nard také podporuje přirozenou obranyschopnost organismu a jsou mu připisovány antibakteriální a protiplísňové vlastnosti. Zlepšuje mentální funkce a podporuje zdravé trávení. 

Kouzlo aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle a uplatní se i jako esence první pomoci. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Mandarinka 10 ml

Přírodní rostlinná silice z mandarinky má silný revitalizační efekt na tělo i mysl. Uvolňuje svalové napětí, stimuluje psychiku a příjemně provoní váš domov svými citrusovými tóny.