Hloubková hygiena kůže Neo FAM Litokomplex stříbrný pro mastnou pleť 220 g

Hloubková hygiena kůže Neo FAM Litokomplex stříbrný pro mastnou pleť 220 g

Jak moc čistá je dokonalá čistota? Tak čistá, jak to dokáže jen litokomplex. Litokomplex je základní čistící kosmetický prostředek pro hloubkovou hygienu kůže. Je to mix minerálů a solí, které jsou 100% přírodní a dokáží naše tělo očistit přirozeně, bez nežádoucího podráždění, ale naprosto dokonale. Zbavují kůži toxinů, zrohovatělých buněk a suché kůže, osvěžují a normalizují stav poko

Jak moc čistá je dokonalá čistota? Tak čistá, jak to dokáže jen litokomplex.

Litokomplex je základní čistící kosmetický prostředek pro hloubkovou hygienu kůže. Je to mix minerálů a solí, které jsou 100% přírodní a dokáží naše tělo očistit přirozeně, bez nežádoucího podráždění, ale naprosto dokonale. Zbavují kůži toxinů, zrohovatělých buněk a suché kůže, osvěžují a normalizují stav pokožky. Litokomplex je vhodný pro mastnou i suchou kuži, pokožku celého těla i pro vlasy.

Jak to funguje? Přírodní složky obsažené v Litokomplexu pro tělo Hloubková hygiena kůže rozpouští svým působením organické i neorganické nečistoty, detoxikují organismus, vytěsňují ionty těžkých kovů a radioaktivní částice na povrch, odkud se spláchnou proudem vody. Pravidelné používání Litokomplexu stimuluje tvorbu kolagenových a elastinových vlákem, zvyšuje pružnost a pevnost pokožky. Litokompex Vám zajistí nejen hloubkovou hygienu kůže, ale tím, jak udržuje optimální stav pokožky, zpomaluje předčasné stárnutí, které je způsobeno volnými radikály.

TIP na použití: Těsně před použitím smíchejte prášek litokomplexu s malým množstvím vody, naneste na mokrou kůži a nechte několik okamžiků působit. Litokompex můžete bez obav použít i pro jemnou pleť obličeje. Po několika minutách působení opláchněte vodou.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Typy pleti: mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť

Typy pokožky: mastná pokožka, normální pokožka

Výrobce: Vědecko provozní laboratoř, LN-Kosmetika, Novosibirsk Rusko, tel: +420 722 301 440, http://hloubkova-hygiena.cz/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?