Biooo Něžná relaxace 1 ks

Biooo Něžná relaxace 1 ks

 Chcete udělat radost někomu, na kom vám záleží a dopřát mu příjemnou chvilku pohody? Anebo mrkáte po tajnu na krásku s karimatkou a přemýšlíte, jak jí co nejlépe vyznat lásku? Zkuste vaše milé obdarovat sadou Něžná relaxace, protože s ní určitě nešlápnete vedle.   

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Biooo valentýnský balíček Něžná relaxace spojuje dva úžasné pomocníky, kteří dokáží vykouzlit pocit harmonie a pohody. Najdete v něm voňavou sadu Taoasis Yoga a chutný bylinno-květinový čaj Numi Rosy Chamomile.

Taoasis aroma sada Yoga obsahuje směs pečlivě vybraných, vysoce kvalitních éterických olejů ve spojení s elegantní dekorací. V malé Taoasis lahvičce se skrývá milé voňavé překvapení, nabízející skvělé uvolnění pro chvíle, kdy si potřebujete zameditovat nebo se jen odpoutat od každodenních starostí. Harmonické spojení grepu, pačuli, vzácného santalu a šalvěje vám pomůže zpříjemnit společné chvilky také po tom, co se vrátíte z kina nebo dobré večeře. Tato kombinace éterických olejů navíc působí příznivě na hormonální systém mužů i žen.

Numi čaj Rosy Chamomile je to pravé, pokud hledáte něco opravdu voňavého a chutného pro trávení společných chvil. Jemná a příjemná chuť květinovo-bylinné kombinace vás prostě dostane. Lákavá vůně a bezkonkurenční chuť růže, levandule a heřmánku, navodí tu správnou relaxační náladu, kterou potřebují všichni zamilovaní. Ať už se rozhodnete si ho vychutnat bez sladkých příkras nebo třeba s trochou kokosového cukru, uvidíte, že se do něho zamilujete. Tento čaj navíc je navíc balený do skvělé, biologicky snadno rozložitelné varianty běžných čajových sáčků.

Vnější použití: Nepoužívejte směs éterických olejů v těhotenství a u dětí do deseti let věku.

Něžná relaxace obsahuje produkty:

Aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, nespavost a nervozita

Vůně: citrusová

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?