Nobilis Tilia Niaouli bio 10 ml

Nobilis Tilia Niaouli bio 10 ml

Čistá rostlinná silice z madagaskarského niaouli pomáhá při infekcích dýchacího traktu, podporuje vykašlávání a má antibakteriální účinky. Působí také na močové cesty a zažívání.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Nobilis Tilia Niaouli bio je čistý éterický olej vyráběný v lékopisné kvalitě. Niaouli je rostlina pocházející z Madagaskaru a éterický olej z něj se vyznačuje opojnou kafrovou vůní s balzamickými tóny. Niaouli je jedním ze sta druhů rodu Melaleuca, které se na světě nachází a ze kterého pochází také známé Tea tree. 

Niaouli můžete používat jak samostatně, tak ve směsích určených na dýchací cesty a infekční onemocnění. Olej z niaouli podporuje vykašlávání, pročišťuje dýchací trakt a působí podpůrnými účinky při chřipce, rýmě a nachlazení. Má přirozeně antibakteriální a antiseptické účinky, díky čemuž brání množení škodlivých mikroorganismů.

Éterický olej z niaouli je skvělým prostředkem také v případě, že vás trápí revmatické obtíže. Niaouli uvolňuje svalovou ztuhlost, účinně zmírňuje bolesti kloubů a působí také na neuralgie neboli bolesti nervového původu. Efekt niaouli oceníte také při infekcích močopohlavního a zažívacího ústrojí.

Povzbuzení pro tělo a mysl

Éterický olej z niaouli je mocným životabudičem. Tato příjemná vonná esence probudí všechny vaše smysly a podporuje optimistické naladění a pozitivní přístup k životu. Působí jako přírodní antidepresivum a má intenzivní stimulační účinky na psychiku. Dodává potřebnou energii a bude vaší oporou v náročných obdobích plných stresu a napětí. 

Antistresová esence

Éterický olej Niaouli je tak výbornou variantou, kdo hledají povzbuzení a vzpruhu. Působí proti stresu a zmírňuje jeho dopady na lidský organismus. Navozuje pozitivní myšlenky a zlepšuje náladu. Má energizující vliv na tělo i mysl a pomůže vám sebrat síly před náročným úkolem. Esence z niaouli zároveň zmírňuje známky únavy a pomáhá při poruchách koncentrace. 

Podpora obranyschopnosti

Esenciální olej z Niaouli je vhodný také k péči o pokožku, kterou regeneruje a podporuje její hojení. Má celkově revitalizační účinky a zanechává pleť zářící a jemnou. Je zároveň přirozeně antiseptický a dezinfikuje vzduch v místnostech. Krom toho působí proti bolestem, zejména pak pohybového aparátu, a pomáhá při revmatizmu. Chrání proti infekcím a podporuje přirozenou obranyschopnost organismu.

Tajemství aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle a uplatní se i jako esence první pomoci. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Ostatní kategorie: Aromaterapie pro děti

Aromaterapeutické účinky: bolest hlavy a migréna, nachlazení a viróza, onemocnění močových cest, revmatismus a artritida

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?