Nobilis Tilia Niaouli bio 10 ml

Nobilis Tilia Niaouli bio 10 ml

  • Bez DPH 164 Kč

Nobilis Tilia Niaouli bio je čistý éterický olej vyráběný v lékopisné kvalitě. Niaouli je rostlina pocházející z Madagaskaru a éterický olej z něj se vyznačuje opojnou kafrovou vůní s balzamickými tóny. Niaouli je jedním ze sta druhů rodu Melaleuca, které se na světě nachází a ze kterého pochází také známé Tea tree. 

Niaouli můžete používat jak samostatně, tak ve směsích určených na dýchací cesty a infekční onemocnění. Olej z niaouli podporuje vykašlávání, pročišťuje dýchací trakt a působí podpůrnými účinky při chřipce, rýmě a nachlazení. Má přirozeně antibakteriální a antiseptické účinky, díky čemuž brání množení škodlivých mikroorganismů.

Éterický olej z niaouli je skvělým prostředkem také v případě, že vás trápí revmatické obtíže. Niaouli uvolňuje svalovou ztuhlost, účinně zmírňuje bolesti kloubů a působí také na neuralgie neboli bolesti nervového původu. Efekt niaouli oceníte také při infekcích močopohlavního a zažívacího ústrojí.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Melaleuca quinquenervia b.s. viridiflorol

Možné alergeny: Melaleuca quinquenervia b.s. viridiflorol

Aromaterapeutické účinky: bolest hlavy a migréna, nachlazení a viróza, onemocnění močových cest, revmatismus a artritida

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?