Organix South Nimbová ústní voda Thera Neem 473 ml

Organix South Nimbová ústní voda Thera Neem 473 ml

  • Bez DPH 446 Kč

Ústní voda s obsahem antibakteriálního a jemně dezinfekčního výtažku z nimby je součástí každodenní účinné péče o ústní dutinu. Osvěžuje a zklidňuje díky složení s aloe vera a je bez obsahu alkoholu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Nimbová ústní voda Organix South je součástí komplexní každodenní péče o zuby a ústní dutinu. Okamžitě osvěžuje dech a přináší šetrné dezinfekční a antibakteriální účinky díky obsahu nimbového výtažku. Její přírodní složení je vhodné i pro citlivé dásně a napomáhá snížit riziko vzniku řady problémů v dutině ústní.

Výtažek z nimby je považován za přírodní antibiotikum a je proslulý svými pozitivními účinky proti lokálnímu přemnožení bakterií či plísní. Zároveň snižuje citlivost pokožky a působí regeneračně. Složení je obohaceno o bio Aloe vera, jež má chladivý efekt a zklidňuje podrážděné dásně či patro. 

Osvěžující příchuť dlouho vydrží díky výtažkům z máty peprné a peprmintu, jež jsou oblíbenou součástí zubních past či ústních vod. Jemně kořeněnou chuť dodává bylinné ústní vodě extrakt z tymiánu a anýzu, jež působí antisepticky a protizánětlivě. Nimbová ústní voda tak napomáhá snížit kazivost zubů, omezuje krvácení dásní a zamezuje výskytu aftů a jiných defektů dutiny ústní. 

Použití: Používejte jednou až dvakrát denně či podle potřeby. Vyplachujte ústa po dobu 1-2 minut, nepolykejte.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Aqua (Water), Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel1), Sorbitol, Glycerin (vegetable), Poloxamer 407, Mentha Piperita Leaf Extract, Mentha Viridis (Spearmint) Leaf Oil, Eugenia Caryophyllus (Clove) Bud1), Illicum Verum Oil1), Azadirachta Indica (Neem) Leaf, Azadirachta Indica (Neem) Bark1), Thymus Serphyllum (White Thyme) Leaf Oil, Ascorbic Acid, Xylitol, Potassium Sorbate

1) Organic agriculture

Možné alergeny: Mentha Viridis (Spearmint) Leaf Oil, Illicum Verum Oil, Thymus Serphyllum (White Thyme) Leaf Oil

Konzistence: tekutá

Obal: plastový

Složení: bez alkoholu, bez parabenů, bez parfemace, bez SLS a SLES, vhodné pro vegany

Výrobce: Organix-South, 2498 Commerce Court, FL33834 Bowling Green Spojené Státy Americké, www.organixsouth.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?