Organix South Nimbová ústní voda Thera Neem 473 ml

Organix South Nimbová ústní voda Thera Neem 473 ml

Ústní voda s obsahem antibakteriálního a jemně dezinfekčního výtažku z nimby je součástí každodenní účinné péče o ústní dutinu. Osvěžuje a zklidňuje díky složení s aloe vera a je bez obsahu alkoholu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Nimbová ústní voda Organix South je součástí komplexní každodenní péče o zuby a ústní dutinu. Okamžitě osvěžuje dech a přináší šetrné dezinfekční a antibakteriální účinky díky obsahu nimbového výtažku. Její přírodní složení je vhodné i pro citlivé dásně a napomáhá snížit riziko vzniku řady problémů v dutině ústní.

Výtažek z nimby je považován za přírodní antibiotikum a je proslulý svými pozitivními účinky proti lokálnímu přemnožení bakterií či plísní. Zároveň snižuje citlivost pokožky a působí regeneračně. Složení je obohaceno o bio Aloe vera, jež má chladivý efekt a zklidňuje podrážděné dásně či patro. 

Osvěžující příchuť dlouho vydrží díky výtažkům z máty peprné a peprmintu, jež jsou oblíbenou součástí zubních past či ústních vod. Jemně kořeněnou chuť dodává bylinné ústní vodě extrakt z tymiánu a anýzu, jež působí antisepticky a protizánětlivě. Nimbová ústní voda tak napomáhá snížit kazivost zubů, omezuje krvácení dásní a zamezuje výskytu aftů a jiných defektů dutiny ústní. 

Použití: Používejte jednou až dvakrát denně či podle potřeby. Vyplachujte ústa po dobu 1-2 minut, nepolykejte.

Ostatní kategorie: Zuby a dásně

Výrobce: Organix-South, 2498 Commerce Court, FL33834 Bowling Green Spojené Státy Americké, www.organixsouth.com

Nenašli jste to pravé? Co tohle?