Organix South Nimbové tělové mléko Thera Neem 240 ml

Organix South Nimbové tělové mléko Thera Neem 240 ml

Jemné tělové mléko s obsahem nimby má blahodárný vliv na pokožku včetně té nejcitlivější. Hydratuje do hloubky, napomáhá regeneraci a působí vysoce revitalizačními účinky na kůži celého těla.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Nimbové tělové mléko Organix South pečuje o kůži celého těla a napomáhá posílit a zklidnit přecitlivělou a namáhanou pokožku. Je vhodné pro každodenní použití, díky lehké konzistenci se jednoduše roztírá a rychle vetřebává. Praktické balení s pumpičkou zaručuje hygienické dávkování a snadné použití.

Nimbový olej a extrakt z nimbových listů se po staletí používal pro zlepšení kvality a zdraví pokožky. Mléko je vhodné pro citlivou, svědivou a problematickou pleť, například při výskytu ekzému, psoriázy, akné a jiných kožních nemocí. Nimbové tělové mléko má antibakteriální a protizánětlivé účinky a podporuje zklidnění podrážděné pokožky. Příznivě ovlivňuje hydrataci a zklidnění kůže.

Vysoký obsah mastných kyselin napomáhá obnovit vlhkost a pružnost pokožky, a podporuje obnovu její přirozené rovnováhy. Je účinnou součástí prevence i léčby široké škály kožních onemocnění. Má omlazující účinky, pomáhá udržet kůži vláčnou a pružnou. Příznivě ovlivňuje produkci melaninu a podporuje tak snížení výskytu bílých skvrn na pokožce způsobených vitiligem (porucha pigmentace). Pomáhá ničit bakterie, parazity, plísně a posilovat imunitní systém pokožky. Jeho celkový blahodárný efekt tak ocení nejen ti, které trápí citlivá kůže, ale všichni, kteří si přejí komplexní péči a dokonalou výživu o celé tělo.

Použití: Naneste na čistou osušenou pokožku po sprchování či koupeli.

Ostatní kategorie: Kůže

Typy pokožky: alergická pokožka, citlivá pokožka, mastná pokožka, normální pokožka, suchá pokožka

Užití: vnější

Výrobce: Organix-South, 2498 Commerce Court, FL33834 Bowling Green Spojené Státy Americké, www.organixsouth.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?