Organix South Nimbové tělové mléko Thera Neem 30 ml

Organix South Nimbové tělové mléko Thera Neem 30 ml

Nimbový olej a extrakt z nimbových listů se po staletí používal pro zlepšení kvality a zdraví pokožky. Mléko je vhodné pro citlivou, svědivou a problematickou pokožku, např. při výskytu ekzému, psoriázy, akné a jiných kožních nemocí. Nimbové tělové mléko má antibakteriální a protizánětlivé účinky a podporuje zklidnění podrážděné pokožky. Příznivě ovlivňuje hydrataci a zklidnění kůže. Vysoký obsah

Nimbový olej a extrakt z nimbových listů se po staletí používal pro zlepšení kvality a zdraví pokožky. Mléko je vhodné pro citlivou, svědivou a problematickou pokožku, např. při výskytu ekzému, psoriázy, akné a jiných kožních nemocí. Nimbové tělové mléko má antibakteriální a protizánětlivé účinky a podporuje zklidnění podrážděné pokožky. Příznivě ovlivňuje hydrataci a zklidnění kůže. Vysoký obsah mastných kyselin napomáhá obnovit vlhkost a pružnost pokožky a podporuje obnovu její přirozené rovnováhy. Je účinnou součástí prevence i léčby široké škály kožních onemocnění. Má omlazující účinky, pomáhá udržet pokožku vláčnou a pružnou. Příznivě ovlivňuje produkci melaninu a podporuje tak snížení výskytu bílých skvrn na pokožce způsobených vitiligem (porucha pigmentace). Pomáhá ničit bakterie, parazity, plísně a posilovat imunitní systém pokožky. Více než 80% přísad v Thera Neem Leaf and Oil Lotion tvoří výtažky z čistých organických certifikovaných nimbových listů, ručně sbíraných rostlin aloe vera a divoce rostoucí nimby. Dalšími vysoce kvalitními přísadami jsou přírodní oleje a změkčovadla, mírné antioxidanty a hypoalergenní polymery, které činí tělové mléko lehce a rychle vstřebatelné do pokožky.

certifikáty:
vhodné pro: hydrataci pokožky
konzistence: tekutá
barva: světle zelená
balení: plastový obal

použití: Aplikujte nejlépe do vlhké pokožky po sprchování. Pro ještě lepší účinky nimby doporučujeme pleť nejdříve umýt nimbovým mýdlem, aby se odstranily odumřelé buňky, zvláčnila a zklidnila pokožka, a poté nanést nimbové tělové mléko.
složení: Melia Azadirachta (Extract of Certified Organic Neem Leaf), Helianthus Annus (High Oleic Sunflower Oil), Barbadensis Miller (Hand - Fileted Aloe Vera Gel), Glycerin (Vegetable Source), Simondsia Chinensis (Jojoba Oil), Melia Azadirachta (Wild - Crafted Neem Oil), Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Glycine Soya (Soya Bean Oil), Phenoxyethanol and Caprylyl Glycol, Tocopferol (Vitamin E), Parfum (Grapefruit Fragnance Natural Source), Sodium Acrylates Copolymer

země původu značky: USA
charakteristika značky: Americká společnost Organix South je předním výrobcem certifikovaných ekologických nimbových produktů. Jedná se o mladou idealistickou skupinu lidí, která věří, že na maličkostech opravdu záleží. Společnost Organix South má za snahu podporovat ekologický a spravedlivý obchod s přípravky na péči o tělo a doplňky stravy. Její produkty se dělí do dvou řad. První z nich je Thera Veda zaměřená na doplňky stravy, ta však není dovážena do České republiky. Druhou řadou, kterou naleznete v našem obchodě je Thera Neem - kosmetika z nimby. Nimbová kosmetika se vyrábí z ekologicky pěstované nimby. Všechny přípravky jsou založené na přírodní, převážně bylinné bázi. V Indii, kde jsou suchá léta a pálí horké tropické slunce, se stalo tradicí užívat nimbovou kosmetiku. Nimbový olej rychle uleví suché pokožce, protože se do ní snadno vstřebává, pomáhá hojit její poškozené vrstvy a udržovat přirozenou rovnováhu. Tyto vlastnosti umožňují nimbě zmírnit tvorbu vrásek, a to tím, že pomáhají kůži udržovat její pružnost. Nimba rovněž podporuje léčbu poškození kůže způsobené ultrafialovým zářením a také prevenci předčasného stárnutí pokožky. Vědci se domnívají, že právě díky vysokému obsahu mastných kyselin v nimbovém oleji z něj vyrobené přípravky účinně napomáhají léčbě onemocnění kůže, včetně plísňových onemocnění, lupénky a ekzémů. Za své jedinečné a nezaměnitelné účinky vděčí nimbová kosmetika obsahu aktivních látek jako nimbin, azadirachtin, nimbidol, quercetin a nimbidin, které můžete najít jenom v přípravcích s obsahem nimbového oleje a extraktu nimbových listů a nimbové kůry. Při nemocech dutiny ústní, jako je například parodontóza, jsou mikroorganismy, které se vyskytují v zanícených dásních, rezistentní vůči penicilinu i tetracyklinu, ale nejsou odolné vůči antibakteriální rostlině, jako je nimba. Nimbový olej se v Indii tradičně používá jako lubrikant a také poměrně účinný prostředek proti nežádoucímu otěhotnění. Tyto vlastnosti, spolu s protivirovým a imunostimulačním účinkem, z něj dělají prostředek přispívající k bezpečnému a příjemnému sexu.

kontakt na výrobce:
Organix-South
2498 Commerce Court
Bowling Green, FL33834
USA
www.organixsouth.com

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Typy pokožky: alergická pokožka, citlivá pokožka, mastná pokožka, normální pokožka, suchá pokožka

Užití: vnější

Výrobce: Organix-South, 2498 Commerce Court, FL33834 Bowling Green Spojené Státy Americké, www.organixsouth.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?