Santé Noční fluid intenzivní, Ageless 30 ml

Santé Noční fluid intenzivní, Ageless 30 ml

Intenzivní noční fluid proti vráskám redukuje drobné linky, hydratuje pleť do hloubky a zároveň zlepšuje její pružnost. Složení bohaté na antioxidanty pokožku posiluje a dodává jí zdravý pěstěný vzhled.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Intenzivní noční fluid Santé Ageless proti vráskám viditelně redukuje drobné linky a vrásky, hydratuje pleť do hloubky a zároveň zlepšuje její pružnost a vypíná ji. Díky efektivnímu složení tvořenému extraktem z černého bezu a z ibišku a kyselinou hyaluronovou fluid zaručí pleti dokonalou výživu a péči.

Noční fluid obsahuje extrakt z černého bezu a ibišku, jejichž kombinace zajistí zjemnění a posílení pokožky. Zvyšuje odolnost pleti, uzamyká v pokožce hydrataci a podporuje přirozenou obnovu buněk. Kyselina hyaluronová se postará o redukci jemných linek a vrásek, a zároveň pomáhá předcházet vzniku nových.

Fluid kombinuje směs kokosového, sojového, olivového, hroznového a slunečnicového oleje, čímž je zajištěna dokonalá výživa pleti. Kokosový olej aktivně regeneruje pokožku a chrání ji před podrážděním, olej z hroznových jadérek pleť zpevňuje a zlepšuje její pružnost. Olej z oliv pronikne do hloubky pokožky, kde váže vlhkost a zlepšuje elasticitu a obranyschopnost pleti.

Použití: Malé množství fluidu vmasírujte do očištěné pokožky obličeje a krku a nechte vstřebat.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?