Logona Noční krém, Bio Aloe 40 ml

Logona Noční krém, Bio Aloe 40 ml

  • Bez DPH 421 Kč

Krém určený pro regeneraci a hydrataci citlivé pleti. Obsahuje účinnou kombinaci rostlinných olejů, Aloe vera a zeleného čaje, které pečují o jemnou a citlivou pokožku a podporují její odolnost.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Noční krém s Aloe vera Logona je určený pro regeneraci a hydrataci citlivé pleti. Obsahuje účinnou kombinaci přírodních látek, rostlinných olejů, Aloe vera a zeleného čaje, které pečují o jemnou a citlivou pokožku a podporují její odolnost.

Krém cíleně podporuje přirozenou noční regenerační schopnost pleti. Vysoký obsah Aloe vera zklidňuje podrážděnou citlivou pleť, regeneruje a přispívá k hojení pokožky. Rostlinné výtažky stimulují a podporují samohojení a regeneraci pleti, ta se tak může zotavit ze všech nepříznivých vlivů, které na ni působí přes den. Obsah rostlinných olejů podporuje přirozenou obnovu pleti v době její regenerace. Zmírňují se suché vrásky, pleť je uvolněná a hladká.

Výtažky ze zeleného čaje jsou velmi silným antioxidantem, chrání pleť proti volným radikálům a předchází jejímu předčasnému stárnutí. Další rostlinné výtažky a vzácné oleje podporují regeneraci a hydrataci pleti. Extrakty z heřmánku a lilie přispívají ke zvýšené odolnosti pleti. Krém vpravuje do pleti aktivní účinné a pěstící látky, které jsou speciálně určeny pro citlivý typ pleti.

Použití: Malé množství krému aplikujte jemně každý večer na čistou a suchou pleť obličeje, krku a dekoltu.

Tip: Vyzkoušejte i denní péči s Aloe vera od značky Logona.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?