Santé Noční krém bio granátové jablko, Family 75 ml

Santé Noční krém bio granátové jablko, Family 75 ml

  • Bez DPH 175 Kč

Noční krém granátové jablko pečuje o pokožku obličeje a dodává jí potřebnou výživu a hydrataci. Díky extraktu z granátového jablka a marula oleji zklidňuje a regeneruje pokožku.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Noční krém Santé granátové jablko pečuje o pokožku obličeje a dodává jí potřebnou výživu a hydrataci. Díky extraktu z granátového jablka a marula oleji zklidňuje a regeneruje pokožku a účinně bojuje proti vráskám.

Noční krém je obohacen extraktem z granátového jablka, který podporuje obnovu kožních buněk, intenzivně regeneruje pokožku a napomáhá předcházet projevům stárnutí. Kromě extraktu z granátového jablka obsahuje velmi ceněný marula olej, který je považován za poklad afrického kontinentu. Jeho velkou předností je ochrana pokožky před působením volných radikálů i negativních vlivů vnějšího prostředí, a chrání tak pokožku před předčasným stárnutím. Kromě toho podporuje buněčnou aktivitu, obnovuje tvorbu kolagenu, hluboce hydratuje a zvyšuje elasticitu pleti. 

Krém obsahuje kombinaci sojového a slunečnicového oleje, čímž je zajištěna dokonalá výživa pleti. Hloubkovou výživu pokožky ještě znásobuje bambucké máslo, které je bohaté na řadu prospěšných látek a pomáhá minimalizovat vznik vrásek.

Použití: Malé množství krému aplikujte večer na čistou odlíčenou pokožku obličeje a krku, lehce rozetřete a nechte vstřebat.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

/ Jitka 16. 6. 2017 08:44

Výborný noční krém za dobré peníze. Plet je po ránu jemná a hydratovaná . Doporučuji

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?