Acorelle Noční krém s propolisem, Komplex AOA 50 ml

Acorelle Noční krém s propolisem, Komplex AOA 50 ml

  • Bez DPH 620 Kč

Noční krém pro normální až suchou pleť účinně bojuje proti prvním příznakům stárnutí. Chrání kožní buňky před degradací a preventivně působí proti vzniku vrásek a jemných linek.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Noční krém Acorelle pro normální až suchou pleť účinně bojuje proti prvním příznakům stárnutí. Chrání kožní buňky před degradací a preventivně působí proti vzniku vrásek a jemných linek. Obsahuje AOA komplex - ApiOléoActif, což je přírodní a bioaktivní složka se silnými oxidačními vlastnostmi. Neutralizuje volné radikály, které jsou z velké části příčinou stárnutí pleti. Přírodní ovocné kyseliny mají jemný exfoliační efekt a napomáhají při obnově kožních buněk. Pleť rozjasňují a podporují její zdravý vzhled, pokožka je díky tomu jemná, vyhlazená a rozjasněná.

Olivový, meruňkový a arganový olej pleť dokonale vyživí a uzamyká v ní hydrataci. Květová verbenová voda osvěžuje pleť a pomáhá obnovovat kožní buňky. O hloubkovou výživu pleti a minimalizaci vzniku vrásek se postará bambucké máslo, které je doslova koktejlem antioxidantů, vitamínů a minerálů, ale také prospěšných mastných kyselin a fytosterolů. Stimuluje buněčnou aktivitu pleti, podporuje tvorbu kolagenu a zpomaluje stárnutí pokožky.

Použití: Aplikujte večer na vyčištěnou pleť obličeje a krku samostatně nebo v kombinaci se sérem Acorelle.

Upozornění: Obsahuje propolis a včelí vosk. Nepoužívejte při přecitlivělosti na včelí produkty.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?