Mastic spa Noční krém, Terra Men 50 ml

Mastic spa Noční krém, Terra Men 50 ml

Jemný zpevňující krém, který udržuje pleť pružnou a jemnou. Vitamin E poskytuje potřebnou výživu, kterou pleť ztrácí během dne. Aloe, bohaté na oleje a enzymy, hydratuje unavenou pokožku, zatímco mastichový olej na pokožce vytváří antibakteriální ochranný film. Tento unikátní noční krém znovu obnoví ochrannou vrstvu pokožky.certifikáty: AIAB ICEAvhodné pro: noční péčí o mužskou pleťkonzistence: kr

Jemný zpevňující krém, který udržuje pleť pružnou a jemnou. Vitamin E poskytuje potřebnou výživu, kterou pleť ztrácí během dne. Aloe, bohaté na oleje a enzymy, hydratuje unavenou pokožku, zatímco mastichový olej na pokožce vytváří antibakteriální ochranný film. Tento unikátní noční krém znovu obnoví ochrannou vrstvu pokožky.

certifikáty: AIAB ICEA
vhodné pro: noční péčí o mužskou pleť
konzistence: krémová
barva: bílá
balení: plastový obal

použití: Aplikujte každý večer na vyčištěný obličej. Jemnými poklepy konečky prstů vmasírujte, vyhněte se oblasti okolo očí.
INCI: Aqua (Water), Butylene Glycol, C12-20 Acid PEG-8 Ester, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Olea Europaea, Glycine Soya, Triticum Vulgare, Pollen Salicylate, Simmondsia Sinensis Seed Extract, Phenoxyethanol, Tocopheryl Acetate, Acrylamide/Sodium Acrylate Copolymer, Trideceth-6, Dimethicone, Parfum (Fragrance), Panthenol, Lecithin, Diazolidynil Urea, Sodium Dehydroacetate, Pistacia Lentiscus (Mastic) Gum, Ginkgo Biloba Leaf Extract*, Camelia Sinensis Leaf Extract*, Limonene, Hexyl Cinnamaldehyde, Linalool, 2-(4-tert.Butylbenzyl)propionaldehyde, Citronellol, Hydroxy-methypenthyl-cyclohexenecarboxaldehyde
*přírodní výtažky

země původu značky: Řecko
charakteristika značky: Sodis Laboratories jsou výrobcem kosmetiky Mastic Spa, kosmetiky založené na použití mastichy. Sodisova rodina má dlouhou tradici ve využití mastichy pro kosmetiku a ve farmacii. Jejich první lékárna a drogérie byla založena již v roce 1875. Pro vznik značky Mastic Spa měl zásadní význam Ioannis Sodis, průkopník a vizionář, který úspěšně vyvinul první novodobý kosmetický produkt z mastichy, zubní pastu Masticdent. Ta se stala základem dalších řad současné kosmetiky vyráběné v Sodis Laboratories. Masticha je skutečně ojedinělý produkt ve světovém měřítku. Tato pryskyřice stromu řečík lentišek se ve své účinné formě získává na jediném místě na světě, v jižní části ostrova Chios, v oblasti nazývané Mastichochoria. Ještě nikdo spolehlivě nezjistil, proč právě zdejší pryskyřice má takové účinky a proč stejný strom neplodí stejnou surovinu nejen kdekoli jinde na světě, ve Středomoří, ale dokonce ani o pár kilometrů dál mimo specifickou oblast. A tato výjimečnost platí už od starověku, kdy byla masticha ceněna jako přísada jídel, kosmetiky i jako první evropská žvýkačka. Je zmiňována mnohými historiky, obchodoval s ní Kryštof Kolumbus a platila se zlatem. Dnes je na ostrově Chios výrobní závod Sodis Laboratoires.

kontakt na výrobce:
Chios-Kallimasia
Valanas Area 821 00 2
Ag.Minas-Chios
GREECE

webové strány značky:
www.mastic-spa.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Produktové řady: Mastic Spa Terra Men

Typy pleti: normální pleť

Výrobce: Chios-Kallimasia, Valanas Area 2, 821 00 Ag.Minas-Chios Řecko, tel: (212) 813-5900, www.mastic-spa.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?