Hanoju Noni 100% šťáva 500 ml

Hanoju Noni 100% šťáva 500 ml

  • Značka: Hanoju
  • Balení: 500 ml
  • Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
  • Bez DPH 417 Kč

Šťáva z indické moruše je vitaminovou bombou s antioxidačními účinky, které napomáhá posilovat imunitní systém a působí příznivě na klouby, srdce cévní systém či mozek.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Noni 100% šťáva Hanoju je čistou ovocnou šťávou z indické moruše bohatou na vitaminy C, E a ze skupiny B, beta-karoten, kyselinu listovou i množství minerálních látek, jako je třeba vápník, hořčík či železo. Zároveň obsahuje kvalitní antioxidanty a je vhodné ji užívat při alergiích, artritidě, dýchacích, kardiovaskulárních či trávicích potížích a při revmatismu nebo oslabené imunitě.

Noni šťáva má silné antioxidační působení a přispívá k posílení imunitního systému. Tím nepřímo pomáhá zmírňovat potíže při alergiích či astmatu. Pomáhá také zmírňovat příznaky artritidy, jako je chronická bolest. Noni má protizánětlivé vlastnosti a přispívá k udržení správné činnosti kloubů. Díky účinným látkám pomáhá vyrovnávat krevní tlak i celkově posilovat kardiovaskulární systém.

Moruše také podporuje trávení a vstřebávání živin a přispívá ke správné funkci slinivky, a napomáhá tak regulovat hladinu cukru i cholesterolu v krvi. Studie ukázaly, že také zlepšuje průchodnost cév v mozku i činnost nervových buněk důležitých pro správnou činnost paměti. Noni se také podílí na detoxikaci jater, čímž zmírňuje kožní onemocnění.

Skladování: Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 4 týdnů.

Dávkování: Užívejte 2krát denně 30 ml šťávy denně asi půl hodiny před jídlem. Můžete ředit malým množstvím vody nebo ovocné šťávy.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let větu, těhotné a kojící ženy.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Morinda citrifolia

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Příznivé účinky: cholesterol, detoxikace, posílení imunity, vysoký krevní tlak

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: HANOJU Deutschland GMBH, Zum Rennplatz 6, 49401 Damme Německo, tel: +49 5491 84428 0, https://www.hanoju-shop.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?