Reniu Fiji Tělové máslo, vodní meloun 15 ml

Reniu Fiji Tělové máslo, vodní meloun 15 ml

Obličejové a tělové kokosové máslo s vůní vodního melounu vyživuje a šetrně pečuje o pokožku celého těla. Kokosový rostlinný olej pleť zjemňuje, regeneruje a dodává jí tolik potřebnou hydrataci. 

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Obličejové a tělové kokosové máslo Reniu Fiji s vůni vodního melounu šetrně vyživuje a pečuje o pokožku celého těla i obličeje. Kokosový rostlinný olej pleť zjemňuje, regeneruje a dodává jí tolik potřebnou hydrataci. 

Tělové máslo má regenerující účinky díky obsahu kokosového oleje. Kokosový olej je charakteristický antibakteriálními účinky a velkým obsahem antioxidantů. Působí protizánětlivě a účinně bojuje proti volným radikálům, které způsobují stárnutí a poškození pleti. Kokosový olej proniká hluboko do tkání a pokožce tak dodává živiny právě tam, kde je jich nejvíce potřeba. 

Regenerační máslo voní po vodním melounu. Jeho hravá "žvýkačková" vůně jemně provoní pokožku a z každodenní péče o tělo tak udělá příjemný rituál. Tělové máslo je navíc obohaceno o vitamin E, který má hojivé a regenerační účinky.

Použití: Malé množství másla aplikujte na čistou odlíčenou pokožku obličeje či celého těla a lehce rozetřete. Používejte podle potřeby.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?