Natura Siberica Obnovující kondicionér, Alladale 400 ml

Natura Siberica Obnovující kondicionér, Alladale 400 ml

Značka: Natura Siberica
Balení:
Zboží je trvale vyřazeno.

Kondicionér s výtažky ze skotského bodláku či jalovce, bambuckým máslem a pšeničným proteinem váže ve vlasech vlhkost, podporuje jejich přirozený lesk a ochrání je před poškozením.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Obnovující kondicionér Alladale je velmi univerzální a hodí se pro všechny typy vlasů. Díky obsahu pšeničného proteinu, ricinového oleje a výtažků z divokých sibiřských bylinek jim poskytne regenerační péči, aby vypadaly zdravě a získaly přirozený lesk.

Obnovující kondicionér s výtažky ze skotského bodláku či divokého jalovce obsahuje ricinový a šípkový olej, stejně jako bambucké máslo. Ty v kombinaci s glycerinem pomáhají ve vlasech vázat vlhkost, zjemňují a udržují je krásně hydratované. Další účinnou látkou v kondicionéru jsou bylinné výtažky, které hydrataci ještě podpoří a dodají vlasům množství vitaminů. Nechybí ani hydrolyzovaný pšeničný protein, který je ceněn proto, že zvyšuje lesk vlasů a poskytuje jim ochranu před poškozením během česání nebo stylingu.

Použití: Malé množství kondicionéru vetřete do délek umytých vlasů, nechte pár minut působit a poté pečlivě opláchněte.

Vážení obchodní partneři,

Náš svět, práce a stabilita se minulý čtvrtek úplně obrátily naruby. Všichni máme obavy a někdy i strach z toho, co bude dál, protože se jedná o situaci vyšší moci, kterou jsme nikdy předtím nezažili.

Rádi bychom Vás informovali o původu a výrobě produktů, které naše společnost Antim Plus distribuuje. Natura Siberica, Organic Shop, SkinSuperGood, Organic People atd jsou vyráběné společností Eurobio Lab OÜ, která je evropská společnost a působí v estonském Tallinnu již více než 8 let, má 330 zaměstnanců a dodává certifikovanou kosmetickou produkci do přibližně 70 zemí světa.

Veškerá práva na značky vyráběné v Eurobio Lab OÜ patří estonské společnosti Good Design OÜ se sídlem v estonském Tallinnu.

Eurobio Lab OÜ vyrábí evropské kosmetické značky, jako je Organic Shop a Organic People, s využitím nejnovějších znalostí evropských kosmetických technologií spolu s pečlivým a udržitelným přístupem k ekologické a certifikované výrobě.

Zdůrazňujeme, že veškeré naše zboží má estonské EAN kódy, které začínají na 474.

Všichni sledujeme situaci a modlíme se za ty, kteří nyní trpí. Upřímně doufáme, že brzy vyjde slunce a život se vrátí do normálu.

S přátelským pozdravem,

Antim Plus s.r.o.

Natura Siberica nabízí přírodní kosmetiku založenou na síle sibiřských bylin. Je členem společnosti Cosmos pro bio a přírodní kosmetiku a některé produkty nesou certifikaci ICEA.

Produktové řady: Natura Siberica Alladale

Typy vlasů: barvené vlasy, jemné vlasy, mastné vlasy, normální vlasy, poškozené vlasy, suché vlasy

Výrobce: Natura Siberica, Eurobio Lab OÜ, Leiva 3 , Tallinn, Estonsko

Podrobné složení produktu

Konzistence: tekutá

Obal: plastový

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

/ Michaela 22. 1. 2019 12:04

Takový normální dobrý kondicionér. Nemám nic co bych mu vytkla. Používám ho po každém mytí vlasů.

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Konzistence: tekutá

Obal: plastový

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?