Mille Ulivi Obnovující noční krém

Repair Night Cream Refill

Mille Ulivi Obnovující noční krém

Repair Night Cream Refill

  • Bez DPH 533 Kč

Náplň k nočnímu krému představuje skvělou variantu ke klasickému balení. Noční krém s jemným, ale výživným složením vaší pleti poskytne vše, co během noci potřebuje ke kvalitní regeneraci.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Náplň k nočnímu krému představuje skvělou variantu ke klasickému balení. Obal náplně přesunete do originálního dřevěného obalu, šetříte tak peníze i životní prostředí. Obnovující noční krém Mille Ulivi má jemné složení, ale zároveň pleti poskytuje potřebnou výživu a regeneraci během noci. Je bohatý na olivový olej a výtažky ze stonků gardénie, které obsahují důležité antioxidanty a další prospěšné látky. Ty podporují regeneraci pleti, pomáhají obnově pleťových buněk a chrání pleť před vysušením. Krém je vhodný především pro zralou, citlivou či suchou pleť.

Noční krém s olivovým olejem plným vitaminu A a E má zvláčňující a regenerační účinky a bojuje proti volným radikálům. Extrakty z gardénie bohaté na axtioxidanty a výtažky z listů skotského bodláku podporují přirozenou regeneraci pokožky, napomáhají obnovovat pleťové buňky, a předcházejí tak předčasnému stárnutí pleti. Výtažky z vlčího bobu udržují optimální hladinu kolagenu, stimulují tvorbu pleťových buněk a mají zklidňující a antibakteriální účinky. Voda z vilínu je známá svými protizánětlivými účinky, stahuje póry a zklidňuje podráždění.

Použití: Krém nanášejte každý večer na dobře vyčištěný obličej a krk a jemně masírujte, dokud se krém zcela nevstřebá.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?