Eco Cosmetics Ochranné sluneční mléko SPF 50, Neutral 100 ml

Eco Cosmetics Ochranné sluneční mléko SPF 50, Neutral 100 ml

  • Bez DPH 495 Kč

Mléko s vysokým ochranným filtrem je vhodné i pro citlivou pokožku, kterou ochrání před škodlivými vlivy při slunění na pláži u moře a zároveň o ni během dne bude pečovat.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Ochranné mléko SPF 50 Neutral Eco Cosmetics poskytuje pokožce díky SPF 50 vysokou ochranu před UVA i UBA zářením. Je vhodné pro všechny typy pokožky a představuje dostatečnou ochranu před škodlivými vlivy slunečního záření ve středmomořském podnebí. Složení je obohacené o pečující přírodní oleje, másla a výtažky a chrání pokožku před vysušováním. Mléko neobsahuje parfemaci, a je tak vhodné i pro citlivou pokožku.

Ochranné mléko s minerálními filtry, tokoferolem a pupalkovým olejem chrání pokožku před spálením a pomáhá předcházet vzniku pigmentových skvrn či vrásek, které se často objevují jako důsledek opalování bez ochranných přípravků. Ve složení mléka najdete také bambucké máslo a olivový či rakytníkový olej, které zvláčňují pokožku, pomáhají v ní udržovat hydrataci a brání jejímu vysoušení, popraskání či podráždění během slunění.

Použití: Dostatečné množství mléka naneste na pokožku celého těla a dobře vmasírujte do pokožky. Opakujte dle potřeby během dne, zejména po koupání.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?