Santaverde Ochranný hydratační krém, age protect 2 ml

Santaverde Ochranný hydratační krém, age protect 2 ml

Ochranný hydratační krém Santaverde pečuje o zralou pleť díky vysokému podílu výživných rostlinných extraktů, olejů a másel. Bohaté složení dodává pleti potřebné živiny a vitaminy.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Ochranný hydratační krém Santaverde pečuje o zralou pleť díky vysokému podílu výživných rostlinných extraktů, olejů a másel. Bohaté složení dodává pleti nejenom živiny a vitaminy, ale také množství antioxidantů a tolik potřebnou hydrataci. Lehký krém zanechává pokožku jemnou na dotek, pružnou a barevně sjednocenou.

Hydrataci, zklidnění a zjemnění zralé pleti má na svědomí vysoký podíl šťávy z Aloe vera. Aloe vera obsahuje množství minerálních látek, vitaminů a také antioxidantů, které pokožku skvěle posilují, harmonizují a uzamykají v ní vlhkost. V kombinaci s kokosovým, mandlovým, avokádovým a meruňkovým olejem poskytuje Aloe vera zralé pleti skvělou výživu a péči.

Ochranné anti-age účinky má i bambucké máslo, které pokožku navíc aktivně zjemňuje a dodává jí pěstěný sjednocený vzhled. Kombinace vysoce hydratačních látek společně s pečujícími oleji udržuje zralou pleť pružnou a odolnou, chrání ji před vznikem vrásek, ochabováním i nežádoucím vysušením.

Použití: Malé množství fluidu aplikujte ráno a/nebo večer na čistou odlíčenou pokožku celého obličeje a lehce rozetřete.

Tip: Pro umocnění hydratace hydratace smíchejte fluid s pár kapkami ochranného pleťového oleje Age Protect.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?