Ceano Cosmetics Ochranný krém na ruce 100 ml

Ceano Cosmetics Ochranný krém na ruce 100 ml

Ochranný krém na ruce s obsahem extraktů z heřmánku a měsíčku je určený pro namáhanou a suchou pokožku rukou. Obsah vysoce výživného mangového másla přináší pokožce úlevu a hydrataci.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Ochranný krém na ruce Ceano s obsahem mangového másla, extraktů z heřmánku a měsíčku a s provitaminem B5 je určený pro namáhanou a suchou pokožku rukou. Obsah vysoce výživného mangového másla přináší pokožce úlevu a hydrataci.

Krém je vhodný pro suchou a citlivou pokožku. Zjemňuje, zanechává pokožku hedvábnou, mladou a krásnou, s jemným příjemným aroma. Po aplikaci vytvoří na rukou ochrannou vrstvu, která ale umožňuje pokožce dýchat. Krém zejména ochraňuje před efekty kolísavé vnější teploty, před mrazem nebo teplem, vlhkostí, chrání před větrem a znečištěním, zabraňuje vysoušení.

Mangové máslo obsahuje cenné mastné kyseliny, vitaminy, antioxidanty, které mají výborné ochranné, regenerační a hydratační vlastnosti, máslo vyživuje a zjemňuje pokožku a kůžičku v okolí nehtů, preventivně působí proti zarůstání nehtů.

Použití: Malé množství krému naneste na ruce, nehty i jejich okolí. Masírujte, dokud se nevstřebá. Ideálně používejte několikrát za den.

Skladování: Skladujte uzavřené za pokojové teploty, chraňte před přímým slunečním zářením.

Výrobce: CITA LIETA Ltd, Braslas iela 29, LV 1084 Riga, Lotyšsko, www.ceano.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?