Sportique Ochranný krém pro silně namáhanou pokožku 180 ml

Century Riding Cream Long Lasting, Moisture Resistent

Sportique Ochranný krém pro silně namáhanou pokožku 180 ml

Century Riding Cream Long Lasting, Moisture Resistent

Ochranný krém pro silně namáhanou pokožku chrání ruce, chodidla i jiné partie těla vystavené nadměrné zátěži. Bambucké máslo pokožku aktivně chrání, vyživuje a eliminuje riziko vzniku mozolů.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Ochranný krém pro silně namáhanou pokožku Sportique chrání ruce, chodidla i jiné partie těla vystavené nadměrné zátěži a tření při sportu i každodenním pohybu. Bambucké máslo namáhanou pokožku aktivně chrání, vyživuje ji a eliminuje riziko vzniku puchýřů, mozolů i ztvrdlé suché pokožky.

Ochranný krém je skvělým pomocníkem pro výživu suché kůže na chodidlech, rukou, loktech a dalších částech těla namáhaných nadměrným třením. Bambucké máslo s oleji pleť ochraňují a aktivně vyživují, zanechávají ji jemnou a vláčnou. Zároveň brání pokožku před opětovným poškozením i dehydratací.

Esenciální oleje z rozmarýnu a citrusových plodů pleť chrání před záněty, zatímco výtažky z arniky a měsíčku zklidňují podráždění a aktivně podporují regeneraci pokožky. Ochranný krém hojí poškozenou pokožku, zvláčňuje ji a současně předchází opětovnému vysušení a poškození.

Použití: Malé množství krému aplikujte na namáhanou poškozenou pokožku a lehce rozetřete. Používejte podle potřeby i několikrát denně.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?