Eco Cosmetics Ochranný sluneční krém SPF 10 75 ml

Eco Cosmetics Ochranný sluneční krém SPF 10 75 ml

  • Bez DPH 214 Kč

Ochranný sluneční krém poskytuje pokožce celého těla ochranu před UVA i UVB zářením. SPF 10 je vhodný pro středně citlivý fototyp do oblastí mírného podnebí s méně intenzivním slunečním zářením.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Ochranný sluneční krém Eco Cosmetics poskytuje díky obsaženým minerálním filtrům optimální ochranu pro pokožku celého těla před UVA i UVB zářením. SPF 10 je vhodný pro středně citlivý fototyp pleti do oblastí mírného podnebí s méně intenzivním slunečním zářením. Obsažené panenské oleje, bambucké máslo a rostlinné výtažky pečují o náročné potřeby pokožky během slunění.

Ochrana pleti před slunečním zářením je velmi důležitá. Kromě možných zdravotních komplikací sluneční záření způsobuje také předčasné stárnutí pleti, které se mimojiné projevuje například stařeckými skvrnami a vráskami. Opalovací krém obsahuje výtažek z rakytníku, který má vynikající regenerační schopnost a kromě toho je také skvělým zdrojem betakarotenu. Ten pomáhá připravit pokožku na sluneční záření a zároveň prodloužit získané opálení.

Obsažené bambucké máslo a jojobový olej mají dohromady přirozené SPF 4-8 a navyšují ochranu krému. Kromě toho pečují o výživu a hydrataci pleti a vytváří na pokožce ochranný film, jenž zabraňuje nežádoucímu setření přípravku. Výtažek z granátového jablka je bohatý na rostlinné polyfenoly, které neutralizují účinky volných radikálů, jež mimojiné vznikají také působením slunečního záření.

Použití: Naneste dostateční množství krému na pokožku celého těla. Po koupání aplikaci zopakujte.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?