Santaverde Ochranné tonikum, age protect 100 ml

Santaverde Ochranné tonikum, age protect 100 ml

Ochranné tonikum Age Protect zralou pokožku aktivně posiluje a hydratuje díky vysokému podílu šťávy z Aloe vera. Tonikum náročnou pleť skvěle zjemňuje, dodává jí zdravou sjednocenou barvu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Ochranné tonikum Santaverde Age Protect zralou pokožku aktivně posiluje a hydratuje díky vysokému podílu šťávy z Aloe vera a dalším harmonizujícím složkám. Tonikum je bohaté na množství vitaminů a antioxidantů, náročnou pleť skvěle zjemňuje, dodává jí zdravou sjednocenou barvu a zároveň chrání před ztrátou elasticity a vznikem vrásek.

Základ ochranného tonika je tvořen šťávou z Aloe vera, bohatou na vitaminy a antioxidanty. Aloe pokožku nejenom že zklidňuje a mírní případné nepříjemné pnutí, ale také uzamyká hluboko v pleti potřebnou hydrataci a pokožku lehce vypíná. Stejné přirozené tonizační schopnosti má i růžová květová voda, která navíc harmonizuje barvu pleti a eliminuje zarudnutí.

Tonikum je navíc obohaceno o výtažky z levandule, kozince, prorostlíku a dalších bylinek osvědčených v boji proti stárnutí a ochabování pleti. Účinná kombinace rostlinných látek zralou pokožku nejenom skvěle vyživuje a hydratuje do hloubky, ale také ji posiluje, eliminuje vznik vrásek a napomáhá zachovat pružnost pleti.

Použití: Tonikum aplikujte ráno a/nebo večer na čistou odlíčenou pokožku před nanesením pečujícího krému či oleje. Nesmývejte.

Typy pleti: anti age, citlivá pleť, suchá pleť

Výrobce: SANTAVERDE - Gesellschaft für Naturprodukte mbH, Klärchenstraße 11, 22299 Hamburg Německo, www.santaverde.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?