Farfalla Oční fluid anti ageing, Aloe-shea 30 ml

Farfalla Oční fluid anti ageing, Aloe-shea 30 ml

Jemný krém s růžovým hydrolátem, skvalenem a pšeničnými ceramidy pečuje o jemnou pokožku v okolí očí, revitalizuje ji, osvěžuje a pomáhá ji chránit před povadlostí.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Anti-ageing oční fluid z řady Farfalla Aloe-shea je určený zejména pro zralou pleť a je vhodný pro intenzivní každodenní péči o okolí očí. Je bohatý na řadu bylinných výtažků a dalších účinných látek. Podporuje hydrataci pokožky a pomáhá ji udržet pevnou a pružnou, čímž přechází nadměrné tvorbě vrásek.

Fluid s růžovým hydrolátem, výtažkem z Aloe vera a jojobovým olejem vyživuje jemnou pokožku kolem očí a podporuje její hydrataci. Zároveň působí příznivě na mikrocirkulaci krve v pokožce, která je díky tomu krásně svěží. Bambucké máslo spolu se skvalenem a pšeničnými ceramidy pomáhá udržovat pevnost a pružnost pleti, čímž chrání jemnou pokožku kolem očí před povadlostí.

Ve složení fluidu také olej z růžových šípků, který má výborné regenerační účinky, a pomáhá tak revitalizovat unavenou pokožku v okolí očí. Dále v něj najdete výtažky z pšeničných klíčků nebo pupečníku asijského, které jsou bohaté na výživné látky, pleť krásně projasňují a zanechávají ji hebkou a vláčnou.

Použití: Malé množství krému naneste konečky prstů do pokožky v okolí očí a jemně zapracujte.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?