Alva Oční krém rakytníkový 15 ml

Alva Oční krém rakytníkový 15 ml

  • Značka: Alva
  • Balení: 15 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Pro lepší hydrataci, pružnost a mladší vzhled speciálně vyvinut pro citlivou oblast kolem očí. Jemně zpevňuje oční partie a redukuje drobné vrásky. Tapioka a máslo Cupuacu uvolňují napětí v pokožce.Za studena lisovaný olej z BIO plodů rakytníku je jeden z nejhodnotnějších rostlinných olejů vůbec. Po staletí byl ceněn pro své schopnosti ochránit před UV zářením a pro své pečující vlastnosti o pokož

Pro lepší hydrataci, pružnost a mladší vzhled speciálně vyvinut pro citlivou oblast kolem očí. Jemně zpevňuje oční partie a redukuje drobné vrásky. Tapioka a máslo Cupuacu uvolňují napětí v pokožce.
Za studena lisovaný olej z BIO plodů rakytníku je jeden z nejhodnotnějších rostlinných olejů vůbec. Po staletí byl ceněn pro své schopnosti ochránit před UV zářením a pro své pečující vlastnosti o pokožku.
Rakytníkový olej je bohatý na provitamín A, vitamín E a nenasycené mastné kyseliny jako je kyselina palmitová. Proto rakytníková řada ideálně vyhovuje potřebám normální a suché pokožky po 30, kdy pleť začíná ztrácet svou pevnost a hydrataci. Klinické studie potvrzují, že rakytníková řada zvyšuje míru hydratace pokožky až o 76 % a již během 28 dní viditelně redukuje hloubku vrásek! Z 93 % zmírňuje podráždění pokožky vyvolané UV zářením.

Složení: water, jojoba oil*, lecithin1, emulsifi ers1, lipids1, shea butter*, tapioca *, cocoa butter*, cupuaçu butter2, glycerin1, vitamin E1, sea buckthorn oil*, beeswax, bisabolol1, xanthan, sunfl ower oil1, fragrance1, potassium sorbate, ph-regulator, antioxidant1, lactic acid1.
* suroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství
1 přírodního původu
2 ze sběru ve volné přírodě

99,7% všech složek je přírodního původu
26% všech složek pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství

certifikáty: ECOCERT

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Typy pleti: anti age, mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť, suchá pleť

Výrobce: Alva naturkosmetik gmbh, Gewerbepark 19, 49143 Bissendorf Německo, www.alva.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?