Santaverde Oční sérum Xingu, special anti-age care 1 ml

Santaverde Oční sérum Xingu, special anti-age care 1 ml

Oční sérum Xingu pečuje o jemnou citlivou pokožku očního okolí, posiluje ji a chrání před ztrátou elasticity díky vysokému podílu antioxidantů a také kyseliny hyaluronové.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Oční sérum Santaverde Xingu pečuje o jemnou citlivou pokožku očního okolí, posiluje ji a chrání před ztrátou elasticity díky vysokému podílu antioxidantů a také kyseliny hyaluronové. Lehké sérum je bohaté na množství rostlinných másel a výživných olejů, pokožku aktivně zjemňují a zároveň ji činí odolnější vůči ztrátě elasticity a vzniku vrásek i drobných linek.

Základ séra je tvořen šťávou z Aloe vera, bohatou na živiny a hlavně vysoký podíl vitaminů C a E, silných antioxidantů. Ty pokožku aktivně chrání před nepříznivými vnějšími vlivy a tím pádem i před známkami předčasného stárnutí. Množství antioxidačních vitaminů obsahuje i kakaové máslo a jojobový olej. Poslední dvě zmiňované látky jsou navíc bohaté na množství nenasycených mastných kyselin, které pronikají hluboko do pokožky a intenzivně napomáhají její regeneraci.

Sérum nejenom že jemnou pokožku kolem očí posiluje a dodává jí elasticitu a zdravý vzhled, ale také skvěle působí proti otokům a tmavým kruhům po očima. Na svědomí to mají extrakty ze světlíku lékařského a guarany, pokožku projasňují a posilují. Díky pečujícímu séru je ochabující pokožka v okolí očí ale i rtů lehce vypnuta, posílena a získává zdravý pěstěný vzhled.

Použití: Malé množství očního séra aplikujte ráno a/nebo večer na čistou odlíčenou pokožku očního okolí i rtů a lehce vklepejte.

Tip: Pro dosažení nejlepších výsledků používejte v kombinaci s ostatními produkty z řady Santaverde Xingu.

Ostatní kategorie: Oční séra, Oční kosmetika

Typy pleti: anti age

Výrobce: SANTAVERDE - Gesellschaft für Naturprodukte mbH, Klärchenstraße 11, 22299 Hamburg Německo, www.santaverde.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?